Наразі ця сторінка ще не доступна українською
Екологія 22.09.2020 Читати 5 хв

«ГРІН ФЕСТ»: МАЙСТЕР-КЛАС ВІД «ЗЕЛЕНОГО РОСТКА» ЗУСТРІЛИ НА «УРА»

У Маріуполі відбувся перший міський екологічний фестиваль «Грін Фест», у якому активну участь взяли представники громадської спілки «Зелений центр Метінвест». 

Вихованці екологічної освітньої програми «Зелений росток» організували локацію «Екопраця» та провели майстер-клас з висадки насіння. А на локації «Лекторій» гості із Запоріжжя розповіли про свої проєкти – «Врятуємо Дніпро» та «Зелена школа». На локації «Екопраця», організованій вихованцями екологічної освітньої програми «Зелений росток», діти із задоволенням допомагали учасникам фестивалю висаджувати рослини.

Юні екологи демонстрували, як правильно садити насіння, давали інструкції щодо подальшого догляду за рослинами, поширювали «Щоденники дослідника» для спостереження за проростанням насіння. Приємний бонус – усе власноруч висаджене насіння учасники «Грін Фесту» забрали з собою додому для вирощування на підвіконні. Крім того, поділитися напрацюваннями, а також запозичити досвід реалізації нових проєктів на фестиваль приїхали представники «Зеленого центру Метінвест» із Запоріжжя.

Вони взяли участь у роботі локації «Лекторій», розповіли про роботу «Зеленої школи» та реалізацію проєкту «Врятуємо Дніпро». Також гості зазначили, що їм було дуже корисно послухати, як реалізуються проєкти в Маріуполі та запозичити досвід.

Координатор громадського союзу «Зелений центр Метінвест» у Маріуполі Вікторія Кошманова зазначила: «Наші завдання звучать в унісон і полягають у пропаганді та поширенні екологічних знань, екокультури, приверненні уваги громадськості до природоохоронної діяльності, формуванні відповідальної культури поводження з відходами. І дуже важливо, щоб покоління, що зростає, бачило, що позитивного роблять дорослі, аби діти й надалі брали активну участь у наших проєктах».