КСВ 26.04.2021 Читати 5 хв

Меморандум підписано: масштабна стипендіальна програма від Метінвесту в Маріуполі

Тепер студенти училищ і коледжів зможуть отримувати стипендії від Групи Метінвест. Компанія визначила новий формат мотивації для тих, хто вибрав технічні спеціальності. Розмір стипендій – від 700 до 1200 гривень. Отримувати фінансову підтримку зможуть студенти I-IV курсів навчальних закладів-партнерів, які підписали Меморандум про співпрацю з Групою Метінвест. Загалом стипендіальна програма передбачає до 1125 студентів-стипендіатів.

У Маріуполі додаткові стипендії стануть доступними студентам Вищого металургійного професійного училища, Центру професійно-технічної освіти, Професійного ліцею автотранспорту, Професійного машинобудівного ліцею та Політехнічного професійного коледжу ПДТУ. Керівники цих закладів освіти підписали тристоронній Меморандум про співпрацю з Групою Метінвест і Центром кар'єри Метінвест, чим відкрили нові перспективи для своїх студентів.

Сьогодні на хвилі попиту готові кваліфіковані молоді кадри, сформовані з урахуванням сучасних запитів бізнесу. Роботодавцю важливо, щоб молоді фахівці мали реальні навички у виконанні роботи, а не лише теоретичні знання.

— Яніна ВОЙЦЕХОВСЬКА, регіональний менеджер Центру кар'єри Метінвест.
 

ПРОГРАМА В ЦИФРАХ

 

Розмір стипендій – від 700 до 1200 гривень.
Загалом стипендіальна програма передбачає до 1125 студентів-стипендіатів.

 

Підприємства Групи Метінвест у межах підписаного Меморандуму беруть на себе додаткові зобов'язання у важливому процесі створення сучасної професійної освіти в Україні.

За високу успішність у теорії та практиці майбутні молоді фахівці зможуть не лише отримувати фінансову мотивацію, а й забезпечити подальший кар'єрний шлях на підприємствах Групи Метінвест.

«Щоб молоді люди стали фахівцями своєї справи, у них потрібно вкладати зусилля, інвестувати кошти й розширювати горизонт перспектив, – сказала в. о. директора з персоналу та соціальних питань меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест Олена Кондалова. – Нам важливо, щоб у майбутніх молодих фахівців були знання, бажання та можливості реалізувати себе вдома, у рідному місті, у рідній Україні».

Директор з персоналу та адміністрації МК «Азовсталь» Іван Голтвенко зазначив, що металурги зацікавлені в спеціалістах робітничих професій: «Фінансова підтримка студентів – гідна мотивація до навчання й усвідомленого вибору майбутньої спеціальності. Ми готові навчати, стимулювати та гарантувати стабільність, як у роботі, так і в заробітній платі».

Так само директор Маріупольського вищого металургійного професійного училища Сергій Єфименко наголосив на тому, що реалізація Меморандуму допоможе установам професійно-технічної освіти конкурувати за студентів: «Часто абітурієнти обирають місце для навчання за розміром стипендії, де вище – туди і йдуть, не замислюючись над якістю освіти та подальшим працевлаштуванням. Сподіваюся, що нові перспективи змінять ситуацію, діти обиратимуть те, що справді дасть змогу отримати не лише знання, а й стабільне робоче місце».

Стартує стипендіальна програма від Групи Метінвест у Маріуполі з 1 вересня 2021 року.