Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 16.03.2016 Читати 4 хв

Маріупольці поборються за 100-тисячний грант від Метінвесту

У ДК Металургів громадська спілка «Зелений центр Метінвест» провела другий навчальний семінар для потенційних учасників ювілейного сезону конкурсу соціальних проектів «Місто – нашими руками». У ньому взяли участь представники ініціативних груп городян, громадських організацій, державних установ.

У ході навчання координатори проекту детально розповіли про порядок оформлення та подання заявних документів, надавши всю актуальну інформацію. Учасники семінару отримали уявлення про пріоритетні напрямки проектів та етапи проведення конкурсу «Місто – нашими руками».

У тому числі приділили увагу правилам складання кошторису та вибору підрядників. «Захід викликав інтерес не лише у новачків нашого конкурсу, а й у досвідчених учасників. Ювілейний сезон – це реальна можливість перемогти у конкурсі та втілити у життя свою мрію. Але варто поквапитися. На ваші заявки на участь у конкурсі ми чекаємо до 25 березня», - зазначив координатор ОС «Зелений центр Метінвест» Сергій Магера. 

Свої ідеї щодо розвитку Маріуполя ви можете подати до громадської приймальні громадського союзу «Зелений центр Метінвест» за адресою: м. Маріуполь, вул. 24 квартал, д. 21-а. Телефон (0629) 56-37-84. Положення про правила конкурсу - за посиланням goo.gl/90hLPP Слідкуйте за новинами про конкурс «Місто – нашими руками» на офіційних сторінках Групи Метінвест у соціальних мережах. facebook.com/MetinvestMariupol vk.com/metinvestmariupol ok.ru/group/51795386957977