19.04.2018 Читати 4 хв

Маріупольці можуть отримати півмільйона гривень на проект своєї мрії

Стартував сьомий сезон конкурсу соціальних проектів «Місто – нашими руками» від Групи Метінвест. Цього року учасники матимуть змогу виграти гранти на суму від 40 до 500 тисяч гривень.

Призовий фонд конкурсу – 1,5 млн. гривень. Нововведенням сьомого сезону конкурсу стала зміна розміру гранту. Минулого року його максимальна сума становила 100 тис. гривень. Тепер маріупольці матимуть змогу виграти для реалізації свого проекту півмільйона гривень. Подати заявку на участь у конкурсі слід до 9 травня.

На початку червня стануть відомі проекти-переможці. Завантажити положення про конкурс та заявку можна тут «Місто – нашими руками» – ефективна платформа для активних маріупольців. Тут мешканці отримують реальну можливість реалізувати будь-який соціально значимий для міста проект, створити Маріуполю вигляд, про який мріють», – сказав Артем Мутерко, в.о. директора з персоналу та соціальних питань меткомбінату імені Ілліча.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно передати заявку та проектні документи до приймальні громадської спілки «Зелений центр Метінвест», розташованої за адресою м. Маріуполь, вул. 24-й квартал, д. 21-а. Запитання організаторам можна поставити за телефонами (0629) 56-37-84, (067) 624-42-94 або на електронну пошту zc.metinvest@gmail.com. «Минулого року експертне журі розглянуло 140 заявок на участь. У новому сезоні конкурсу, впевнений, їх кількість буде ще більшою. Проекти городян – творча карта ініціатив, які матимуть життя за рахунок ресурсів бізнесу. Це, безумовно, робить місто комфортнішим, а мешканців щасливішим», – зазначив Костянтин Войцеховський, директор з персоналу та адміністрації меткомбінату «Азовсталь».

«Для міської влади конкурс – колосальна підмога для реалізації ініціатив городян. У сьомому сезоні ми розраховуємо побачити креативні проекти, які стануть для Маріуполя окрасою, а для мешканців – символом їхньої соціальної відповідальності», – стверджує Степан Махсма, секретар міської ради. За шість років з моменту заснування конкурсу експертна рада розглянула 617 проектних заявок, 90 проектів були успішно реалізовані, а їх загальний бюджет склав 6,5 млн гривень.