Наразі ця сторінка ще не доступна українською
12.04.2016 Читати 4 хв

МАРІУПОЛЬ ВИСАДИВ ДЕРЕВА МИРУ

Маріупольці доєдналися до Всесвітньої соціально-екологічної ініціативи «Дерева миру». Учасники проєкту висадили молоді дерева та кущі на вулицях міста. У Маріуполі стало на 37 тополь, 17 кленів, 5 лип, горобину та 5 кущів ялівцю більше в результаті акції, проведеної активними городянами 9 квітня.

Нові дерева з'явилися на вулицях Жукова, Лавицького, Покровській та Університетській. З гарним настроєм та бажанням зробити місто затишнішим та зеленішим на захід вийшли понад 200 осіб. Серед учасників – активісти громадського союзу «Зелений центр Метінвест» та мешканці вулиць, студенти ПДТУ та учні Міського центру позашкільної роботи.

«Акції «Дерева світу» сприяли чудова погода, гарний настрій, активність мешканців, студентів, дітей із батьками на всіх локаціях. Маріуполю, як і всій країні, потрібний мир. Нехай ці дерева стануть символом творення та мирної праці, приживуться та зроблять наше місто ще затишнішим», - зазначив координатор громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Сергій Магера.

Учасниками соціально-екологічної ініціативи «Дерева миру» стали 50 країн. Україна приєдналася до проєкту два роки тому. Цього року висадка дерев відбулася у 132 містах та селах країни.