Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 02.06.2016 Читати 4 хв

Маріуполь – квітуче місто! Тепер і на балконах

Громадська спілка «Зелений центр Метінвест» оголосила старт новому проекту – конкурсу «Квітуче місто» на найкращий дизайн зовнішнього вигляду балкона (лоджії) чи вікна кімнатними рослинами! Багато жителів Маріуполя з любов'ю ставляться до рослин і прикрашають ними свої житла. І не тільки всередині, але і зовні стін своїх квартир.

Конкурсом «Квітуче місто» «Зелений центр Метінвест» хоче об'єднати маріупольців у створенні зеленого та доброзичливого міста. Для учасників проведуть майстер-класи з вирощування декоративних рослин. Конкурс триватиме з 2 червня до 29 серпня. Переможців визначатимуть щомісяця за результатами народного голосування на сторінках Метінвест Маріуполь у Facebook та ВКонтакті. 14 вересня нагородять переможців за результатами голосування експертної ради.

Народне журі та експертна рада оберуть трійку переможців у номінаціях «Квітучий балкон» та «Квітуче вікно». Господарі найкращих квітучих балконів отримають садове приладдя на суму 1000, 600 та 300 грн. А господарі найкращих вікон отримають садове приладдя на суму 600, 400 та 200 грн. «Квітуче місто!» - подарує масу позитивних емоцій учасникам та глядачам :)  Приєднуйтесь! :) Умови конкурсу та заявку на участь можна завантажити тут https://goo.gl/JeqSZi