КСВ 01.10.2021 Читати 4 хв

Переможці проєкту «Легені нашої планети»

У межах екологічно-освітньої програми «Зелений паросток» підбили підсумки проєкту «Легені нашої планети». У фінал конкурсу зі створення лепбуків вийшли шість команд навчальних закладів Маріуполя. Три з них стали переможцями й отримали подарунки від громадської спілки «Зелений центр Метінвест».

Команди власноруч виготовляли лепбуки й наповнювали їх інформацією про особливості будови, зростання дерев і можливості використання деревини. Упродовж літніх місяців учасники проєкту «Легені нашої планети» укомплектовували свої інтерактивні теки зразками частин дерев – листям, квітами тощо. Також дітлахи доповнювали їх розповідями, віршами й загадками про зелені насадження.

У вересні роботи учасників оцінювало компетентне журі. В результаті було визначено трьох переможців. Призові місця посіли команди шкіл № 14, № 68 та № 64. Вони отримали в подарунок від громадської спілки «Зелений центр Метінвест» оригінальні декоративні абревіатури навчального закладу з використанням стабілізованого моху.

– Нам подобається милуватися природою та вивчати її. Тож ми намагаємося донести до наших друзів, однокласників і дорослих, що вона – важлива складова комфортного життя людей, що природу потрібно знати, охороняти та піклуватися про її чистоту, боротися зі сміттям,– поділилися своїми поглядами на тему конкурсу переможці проєкту, учні НВК ліцею-школи № 14 Павло та Аріна.

Конкурс «Легені нашої планети» об'єднав творчих дітей спільною справою. Працюючи в команді, школярі дізналися багато нового й цікавого про дерева в рідному місті та за його межами. Своєю працею й знаннями вони виграли для шкіл оригінальні подарунки, які не лише привертатимуть увагу учнів різного віку, а й стануть каталізатором пошуку нових знань.

зазначила координаторка громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Вікторія КОШМАНОВА.