Кар'єра 13.11.2020 Читати 4 хв

Кваліфіковані спеціалісти для Метінвест Маріуполь

На меткомбінатах «Азовсталь» та імені Ілліча, а також ремонтних підприємствах «Метінвест-Промсервіс» і Маріупольському ремонтно-механічному заводі відкрито вакансії.

Підприємства приймуть спеціалістів робітничих професій, а також керівників підрозділів. Повна інформація про вакансії доступна в Центрі кар'єри Метінвест. На маріупольських активах Групи Метінвест відкрито вакансії для слюсарів-ремонтників, електрогазозварників і машиністів крана 3, 4 та 5 розрядів.

Потрібні токарі й верстатники широкого профілю 4, 5 та 6 розрядів. Підприємствам також потрібні монтажники з монтажу сталевих і залізобетонних конструкцій 4 розряду, оператори верстатів ЧПУ 5 розряду, фрезерувальники на текстолітових плитах 6 розряду. Є вакансії для формувальників ручного й машинного формування 5 та 6 розрядів.

На меткомбінаті «Азовсталь» Групи Метінвест відбувається підбір спеціалістів на посади начальника цеху теплоелектроцентралі та головного енергетика. На меткомбінаті імені Ілліча – майстра основної виробничої дільниці та майстра виробничої дільниці листооздоблення. Маріупольському ремонтно-механічному заводу потрібні головний метролог та інженер-технолог із виробництва мастильних матеріалів.

Керівник Центру кар'єри Метінвест Ірина ТУРІЦИНА зазначила, що в Центрі зібрана вся інформація щодо відкритих вакансій на підприємствах Групи Метінвест: «Не потрібно їздити відділами кадрів усіх підприємств компанії в пошуках роботи – за кожною вакансією в нас є вичерпна інформація. Наші співробітники розкажуть про умови праці, рівень заробітної плати та графік роботи. Якщо вам потрібна стабільна робота в компанії, що динамічно розвивається, з конкурентоспроможною зарплатнею й соціальним пакетом, приходьте до нас у Центр кар'єри Метінвест. Вакансії на підприємствах Групи Метінвест є, а кваліфіковані фахівці завжди потрібні».

Центр кар'єри Метінвест працює з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00 за адресою: проспект Металургів, 68; тел. 0800606000, ел. пошта: ckm.mr@metinvestholding.com.