13.04.2018 Читати 4 хв

Кривий Ріг "зафестивалить". Стартує новий конкурс подій

Соціальна програма спрямована на розвиток культурного дозвілля, підтримку спорту та нових освітніх течій у Кривому Розі. Сума фінансування одного проекту – 500 тисяч гривень. 

Взяти участь у конкурсі можуть організації будь-яких форм власності, а головним критерієм для визначення переможців стане реалізація ідей, які покажуть колорит та творчий потенціал Кривого Рогу, зроблять його привабливішим для мешканців та туристів. Організатори підтримають найкреативніші задуми, які зможуть «жити» і після закінчення фінансування. Це можуть бути фестивалі, конференції, спортивні змагання міського та регіонального масштабу. Завантажити положення про конкурс можна тут

«У Кривого Рогу своя історія, цікава географія та велика протяжність – таких особливостей немає в жодному іншому місті України. А ще тут мешкають небайдужі люди, які хочуть перетворити Кривбас, зробити його не лише промисловим центром, а ще й майданчиком для творчих інновацій. Для таких ідейних натхненників Група Метінвест і запропонувала нову програму #FESTMETINVEST. Ми сподіваємося на яскраві ідеї, завдяки яким Кривий Ріг заграє новими фарбами для мешканців та гостей», – наголосив генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик.

Детальну інформацію про програму #FESTMETINVEST можна дізнатися на сторінці Метінвест Кривий Ріг або в центральному офісі громадського союзу «Зелений центр Метінвест» за адресою: Дніпровське шосе, 14. Контактний номер телефону: 067 541 5540.