КСВ 06.01.2021 Читати 3 хв

Криворізькі патрульні отримали сучасний полігон

У приміщенні полку Криворізької патрульної поліції облаштували спеціальні приміщення для тренувань особового складу. Фінансову підтримку реалізації проєкту надала компанія Метінвест. Координувала роботи зі створення спеціалізованої бази громадська організація «Криворізький фонд майбутнього».

В окремій будівлі облаштували спеціальний комплекс для тактичної та фізичної підготовки правоохоронців. Він складається з двох частин: у першій розмістилася спортивна зала з татамі й снарядами для воркауту, у другій – спеціальна зона для відпрацювання спецнавичок. Завдяки фінансовій підтримці Метінвесту в будівлі також замінили покрівлю й виконали ремонт кімнат, у яких розмістився комплекс.

Патрульні розповідають, що раніше не було окремого приміщення для відпрацювання зачистки приміщень чи звільнення заручників. Тому використовували наявні ресурси – приміщення та кабінети управління патрульної поліції. Поява спецкомплексу дозволить розширити можливості підготовки поліцейських.

«Особовий склад патрульної поліції Кривого Рогу налічує понад пів тисячі правоохоронців. Серед них – групи тактико-оперативного реагування. Відтепер вони можуть моделювати різноманітні надзвичайні ситуації та відпрацьовувати свої дії. Стіни комплексу рухомі, тому можна відтворити умови квартири чи офісного приміщення. Тож тренування стануть ще більш наближеними до реальних умов, а це – запорука професійних дій у різних ситуаціях і захисту городян», – розповів командир полку патрульної поліції в місті Кривий Ріг Олексій НИКИФОРОВ.

Правоохоронці зазначають, що полігон – один із найбільших в Україні. Тому можливо, що патрульні з інших міст використовуватимуть криворізьку базу для тренувань. «Криворізький фонд майбутнього» втілює низку проєктів, спрямованих на комфорт містян. І безпека – одна його з фундаментальних складових. Модернізація матеріально-технічної бази полку патрульної поліції – це інвестиції в захищеність кожного криворіжця. Адже від ґрунтовної підготовки патрульних залежить спокійне та безпечне життя міста», – наголосила директорка ГО «Криворізький фонд майбутнього» Олена ЛЕЩЕНКО.