03.11.2016 Читати 4 хв

Криворізькі ГЗК направили понад мільйон гривень на реконструкцію медсанчастини

У рамках Програми соціального партнерства Групи Метінвест із міською владою у Кривому Розі виконано капітальний ремонт медичного пункту Центрального територіального об'єднання Національної гвардії. Проект реалізований завдяки фінансовій підтримці Північного та Південного гірничо-збагачувальних комбінатів у розмірі 1 млн 80 тисяч гривень. 

Міський голова Юрій Вілкул зазначив, що на сьогоднішній день медична частина Нацгвардії визнана найкращою. Це результат спільної співпраці з великими промисловими підприємствами міста, системного підходу у вирішенні проблемних питань військовослужбовців. За словами начальника медичної служби Валерія Губи, бійці військової частини 3011 року виконують свій військовий обов'язок у зоні проведення антитерористичної операції та питання медичної допомоги для них дуже важливе.

Будівля діючого медпункту гостро потребувала ремонту. За п'ять місяців відремонтовано 20 приміщень. Тепер крім зручних палат та боксу у військовослужбовців є маніпуляційний, стоматологічний та фізіологічний кабінети, своя лабораторія, комфортна їдальня, душові кімнати. Усі роботи виконані згідно з вимогами Міністерства охорони здоров'я.

Павло Тимошенко, генеральний директор Північного гірничо-збагачувального комбінату: - Спільними зусиллями ми створили чудові умови для лікування військовослужбовців, профілактики хвороб. Ремонт приміщення виконано практично з нуля. Новий медичний пункт на 20 ліжкомісць – вклад наших ГЗК у розвиток матеріальної бази військової частини. Це наш обов'язок перед молодими хлопцями, які щодня здійснюють подвиги на сході України та оберігають громадський порядок у нашому місті, наша подяка за те, що ми живемо та працюємо у мирному місті.