Техніка 23.01.2019 Читати 2 хв

Новий потужний вантажопідйомний кран на ММКІ

У листопрокатному цеху 1700 ММК імені Ілліча при завантаженні та складуванні товарних слябів тепер використовують сучасний кран. Інвестиції Групи Метінвест становили 28 млн грн.

Устаткування для навантаження закупили у Харкові у заводу транспортного виробництва влітку минулого року. Завершивши монтаж у вересні, розпочали пусконалагоджувальні роботи. Першу партію слябів за допомогою крана завантажили у вагони наприкінці грудня.

Вантажопідйомний кран оснащений автоматичною системою безпеки. За будь-яких відхилень механізмів у роботі спрацьовує самоконтроль: кран відключається, а на панель машиніста виводиться причина неполадки. Техніка забезпечена поворотним вантажним візком, який передбачає використання гака, кліщів або електромагнітів. Вантажопідйомність кожного із допоміжних механізмів різна, а крана загалом – 50 тонн. Перевантажити механізми агрегату неможливо, оскільки тоннаж регулюється автоматично.

Робоче місце машиніста комфортне: звукоізольоване, обладнане тепловентилятором та кондиціонером.

Генеральний директор ММК імені Ілліча Тарас Шевченко:

 Закупівля сучасного обладнання – невід'ємна частина розвитку підприємства. У рамках реконструкції листопрокатного цеху 1700 на ділянці сортування та відвантаження слябів до 2025 року ми замінимо ще чотири вантажопідйомні крани. Нові крани більш ефективні, спрощують роботу співробітникам та підвищують безпеку праці.