Волонтерство 30.04.2022 Читати 4 хв

Кожна посмішка та обійми подяки наближають нас до перемоги

Такі однакові й водночас такі різні – волонтери Метінвесту. Ми б хотіли розповісти про кожного, хто щодня приходить на допомогу людям, яких торкнулася біда. Бо наші хлопці й дівчата неймовірні. Ось, наприклад, Олена Івакіна з Криворізького ремонтно-механічного заводу, чия щира підтримка зігріла безліч сердець.

Волонтерство – командна гра, майже як футбол. Тут важливо правильно передати пас, бути відкритим, швидко реагувати. Олена Івакіна – ще один гравець із суперкоманди молодіжки КРМЗ. Нумо знайомитися!

Допомога раніше й зараз

Волонтер – це аж ніяк не одна людина, це велика команда помічників. До війни співробітники КРМЗ підтримували дітей з особливими потребами, ветеранів праці, допомагали з благоустроєм та озелененням міста. Зараз прийшли складні часи й виникли зовсім інші завдання. Команда КРМЗ допомагає переселенцям, котрі були змушені залишити свої домівки. Наші співробітники одразу долучилися до збору речей першої потреби, одягу та взуття, постільної білизни, засобів особистої гігієни, приносили також і смачненьке.

Працівники займаються волонтерством і за межами підприємства: завантажують-розвантажують, допомагають, підтримують та багато-багато іншого.

Маленькі радощі

На Великдень ми порадували гостей нашого гуртожитку пасками. А ще у нас живе хлопчик, який любить грати в футбол. Ми подарували йому м’яч, щоб він відчував себе як вдома.

Найскладніше в роботі волонтера

Мабуть, найскладніше – це бачити сумні очі людей. Дуже хочеться дати їм затишок і відчуття спокою.

Про перемогу

Кожна посмішка та обійми подяки наближають нас до перемоги. Як тільки ми почуємо: «Кінець війні, ми перемогли!» – хочеться зробити ковток вільного повітря, привітати всіх навколо. А потім нарешті відпочити на пляжі українського моря. Приберемо з вулиць усе, що нагадувало б про війну, та почнемо нове щасливе життя.Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.