КСВ 07.09.2021 Читати 4 хв

Конкурс для молодих архітекторів STEEL FREEDOM

Група Метінвест традиційно підтримує проведення архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2021.

STEEL FREEDOM відкриває новий конкурсний сезон для студентів, які зможуть реалізувати найсміливіші архітектурні рішення із застосуванням сталевих конструкцій у проєктах. Організовує конкурс Український центр сталевого будівництва (УЦСБ), а Метінвест – уже традиційно генеральний партнер.

Умови конкурсу

Цьогоріч у STEEL FREEDOM заявлено дві категорії конкурсних проєктів:

1. Реалізація проєкту бізнес-центру в м. Київ. Замовник UDP та KAN Development.
2. Створення проєкту культурного центру в м. Київ. Замовник Perfect Group і Riverside Development.

Учасниками STEEL FREEDOM можуть стати студенти 4-6 курсів за спеціальностями архітектура будівель і споруд, промислове та цивільне будівництво. Допускаються і 3-курсники, але лише в складі команд. Працювати над проєктом можна самостійно чи разом – до п'яти осіб. Головне – результат. Реєстрація учасників – до 30 вересня.

Завантажити конкурсні завдання та рекомендовану літературу для розробки оригінальних проєктів (вихідні файли від замовників, ДБН, матеріали партнерів) можна на сайті.

STEEL FREEDOM підтримують українські профільні виші. Їхні викладачі будуть виступати кураторами учасників і проводити консультації на етапі розробки проєктів, а конкурсний проєкт може бути зарахований як курсова, контрольна чи звітна робота в межах навчального процесу.

Винагорода

Окрім шансу голосно заявити про себе у світі професіоналів, молоді архітектори отримають цінні подарунки та грошові премії. Загальний призовий фонд конкурсу – 150 тисяч гривень. Плюс до цього переможець у номінації від Метінвесту разом із куратором вирушить в архітектурну подорож  у Дубай на Експо-2020, що пройде з 1 жовтня 2021 року до 31 березня 2022-го.

Група Метінвест традиційно підтримує конкурс архітектурних проєктів STEEL FREEDOM. За вісім років існування конкурсу молоді архітектори показали, що можливості для використання сталі в будівництві практично безмежні. Наприклад, у Маріуполі зараз триває будівництво першого в Україні сталевого багатоповерхового житлового будинку. Його спроєктували переможці STEEL FREEDOM. І таких проєктів, які не залишаються на папері, а реалізуються, дедалі більше. Ми пишаємося тим, що конкурсу довіряють провідні українські девелопери. І віримо, що сталеві проєкти і за виглядом, і за наповненням стануть знаковими для всієї країни, – зазначив генеральний директор Метінвест-СМЦ Ігор Тонєв.

Для будівництва сталевого будинку, що спроєктували переможці STEEL FREEDOM,
Метінвест надасть понад 400 тонн металопрокату

Детальніше про умови конкурсу читайте на сайті STEEL FREEDOM.