Наразі ця сторінка ще не доступна українською
Модернізація 19.05.2020 Читати 5 хв

КОМПЛЕКСНІ ВИПРОБУВАННЯ НОВОЇ СИСТЕМИ АСПІРАЦІЇ ТРЕТЬОЇ ДОМНИ ММКІ

На ММК імені Ілліча Групи Метінвест завершено роботи з будівництва нових та реконструкції наявних аспіраційних систем доменної печі (ДП) №3. Зараз для налагодження процесів обладнання працює в тестовому режимі. Комплексні гарячі випробування триватимуть приблизно місяць відповідно до технічного процесу.

Пуск нового очисного обладнання було проведено спільно із запуском ДП №3 після капітального ремонту в лютому.

Інвестиції Групи Метінвест у будівництво та реконструкцію аспіраційних систем третьої домни становили понад 31 млн доларів. Генеральним підрядником проєкту виступив Метінвест – Інжиніринг.

«Ми продовжуємо виконувати заплановані екологічні проєкти. Нова аспіраційна система третьої доменної печі – це лише перший етап поступового екологічного перетворення доменного виробництва нашого підприємства. На наступних етапах аналогічними системами буде оснащено решту доменів», – зазначив генеральний директор ММК імені Ілліча Тарас Шевченко.

Нагадаємо, реконструкція та будівництво нових аспіраційних установок дозволить скоротити викиди від ливарних дворів та підбункерних приміщень ДП №2-5 у навколишнє середовище до рівня європейських норм.