КСВ 03.06.2021 Читати 4 хв

Комбінати Метінвесту продовжують допомагати ремонтувати дороги

Меткомбінат «Азовсталь» Групи Метінвест оперативно відреагував на звернення громадської організації «Ветеранів-прикордонників «Рубіж»», виділивши 20 тисяч тонн шлаку для впорядкування доріг у садівницьких товариствах Маріуполя. Також підприємство профінансувало доставлення шлаку. Загальна сума інвестицій – 1,8 млн грн.

Металургійний комбінат «Азовсталь» відвантажить 20 тисяч тонн металургійних шлаків для облаштування доріг у садівницьких організаціях Маріуполя. Більшість шлакової сировини буде відсипана на ділянках Старокримського шосе, вулицях Придорожня та Кримська, де під час дощів утворюються калюжі, і дорога стає непридатною для проїзду автотранспорту. Шлак буде розподілено по проїжджій частині й утрамбовано за допомогою спецтехніки.

«Садівничі товариства Маріуполя та прилеглих населених пунктів гостро потребують ремонту автомобільних доріг. У межах програми допомоги містам присутності маріупольські меткомбінати допомагають громадам упорядковувати ґрунтові дороги й доставляють шлакову продукцію в необхідному обсязі», – зазначив директор з персоналу та адміністрації МК «Азовсталь» Групи Метінвест Іван Голтвенко.

Нагадаємо, навесні маріупольські меткомбінати «Азовсталь» та імені Ілліча Групи Метінвест для відновлення доріг відвантажили 23 тисячі тонн шлакової продукції Покровській територіальній громаді, 8 тисяч тонн шлаку до села Червона Поляна та в дачний кооператив «Вогник», а також 4 тисячі тонн до села Комиш-Зоря. Загалом, з початку дії програми допомоги селищним радам і районним адміністраціям у забезпеченні шлаковою продукцією для будівництва доріг меткомбінати Групи Метінвест передали громадам понад 600 тисяч тонн шлакової продукції. Це безоплатна допомога, плюс підприємства профінансували доставлення сировини замовникам.