29.01.2018 Читати 3 хв

Комбінат Азовсталь ремонтує міськлікарню №4 Маріуполя

У серпні 2017 року МК «Азовсталь» розпочав капітальний ремонт у дитячому інфекційному відділенні №3 міськлікарні №4. За цей час виконано великий обсяг роботи.

У медичному закладі вже виконано заміну опалення та внутрішньої каналізації, водопроводу, електроосвітлення із заміною освітлювальних приладів, а також електрообладнання відділення інтенсивної терапії. Проведено демонтажні та ремонтно-будівельні роботи підлоги, стін та стель у боксах, кабінетах лікарів та робочого персоналу на двох поверхах.

Встановлено нові двері та вікна, облицьовано підлогу та стіни в кімнатах для особистої гігієни. У перший етап ремонту вже інвестовано 5,5 млн грн. Робота ведеться за графіком та контролюється як з боку комбінату «Азовсталь», так і представниками міської влади.

Генеральний директор МК «Азовсталь» Енвер Цкітішвілі:  - Хочу сказати, що наше спільне завдання – не лише якісно покращити умови знаходження маленьких пацієнтів у відділенні, а й зробити його передовим щодо оснащення, а отже – і надання кваліфікованої допомоги дітям.