16.02.2017 Читати 5 хв

Криниці в старій частині Авдіївки стали джерелами живлющої вологи

Криниці, які відновив торік Авдіївський коксохім, рятують мешканців приватного сектору за відсутності водопостачання. Через постійні обстріли Донецької фільтрувальної станції авдіївці часто залишаються без води. Особливо її відсутність відбивається на мешканцях старої частини міста.

Адже якщо на Хіміку є можливість подавати воду за графіком із місцевого резервуару, то у приватному секторі джерелом живлющої вологи є громадські колодязі. На жаль, з часом вони стали непридатними. Бойові дії лише посилили ситуацію. Знаючи нагальну проблему городян, на АКХЗ почистили та відремонтували джерела.

Спільно з керівництвом міста та представниками мікрорайонів було визначено десять найбільш відвідуваних колодязів, які потребували відновлення. Завод привів їх у порядок і впорядкував прилеглу територію. Тепер кожен мешканець старої Авдіївки без проблем запасається смачною та чистою водою.

- Коли залишаємось без центрального водопостачання, ходимо в колодязь. Під час нещодавніх подій так і рятувалися, – розповідає мешканець приватного сектору Андрій Іванець. - Раніше було проблемою набрати з нього води. Відро було відсутнє, колодязь не закривався, в ньому було сміття і багато мулу. Дякую, що відремонтували та почистили таке цінне джерело води. І лавочку встановили, куди можна поставити тару, і самому сісти відпочити. Тепер криниця закривається, і ми знову можемо користуватися чистою питною водою. Адреси, за якими розташовані очищені колодязі: - вул. Маяковського, 25; - вул. Пушкіна,34; -вул. Петровського, 14; - вул. Нечаєва, 22 – вул. Садова, 12 – вул. Ломоносова, 68 – вул. Соборна, 278а; - вул. Коксохімиків, 53; - вул. Чкалова, 30; - пров. Чайковського, 9.