Волонтерство 06.05.2022 Читати 4 хв

Коли нас об’єднує одна мета, ми здатні на все

Волонтер зі стажем Тетяна Мариніна працює на Каметсталі. Як і в багатьох наших колег-активістів, із початком війни її завдання змінилися. Однак незмінною залишається любов Тетяни до людей і щире бажання допомогти.

Тетяна МАРИНІНА

Про роботу волонтерського об’єднання Каметсталі розповідає Тетяна Мариніна.

Початок волонтерської діяльності

Волонтерством я займаюсь вже багато років. Разом із молоддю Каметсталі ми відвідуємо дитячі будинки й допомагаємо нашим ветеранам. Щойно ми дізналися, що в Маріуполі розпочались бойові дії, а наші колеги почали виїжджати з міста, ми вирішили розпочати збір гуманітарної допомоги в молодіжному хабі.

Волонтерство зараз

До хабу приносять одяг, взуття, постільну білизну, предмети гігієни й посуд. Туди ж за допомогою звертаються переселенці. Ми облаштували невеличкий куточок для дітей, де вони можуть гратися, малювати. Ви не повірите, все так швидко закрутилося! Ми настільки зблизилися з людьми, особливо з дітками, що вже зранку, приходячи до хабу, міркували, чим будемо сьогодні займатися. Здається, ніби знайомі вже багато років.

Також молодіжка відвідала дитячі будинки, щоб підтримати малечу. Разом зробили листівки для хлопців ЗСУ. До великодніх свят зібрали чотири набори «З Україною в серці» та відправили на передову.

Найскладніше в роботі волонтера

Складно бачити сльози людей, особливо літніх, які все життя прожили у своїх домівках, а тепер змушені їх залишати.

Про взаємну підтримку

Коли нас об’єднує одна мета, ми здатні на все. До нас звернулась молода сім’я, яка тільки приїхала до гуртожитку. Їм потрібно було ліжечко та коляска для маленької донечки. Я написала про це в молодіжній групі, і через годину привезли і ліжечко, і коляску, і дитячий манеж, а ще підгузки і дитяче харчування.

Чим є волонтерство для волонтера?

У цей скрутний час мені хочеться викладатись ще більше. Інколи здається, що я заряджаюсь сонячною енергією, а потім її передаю людям. Зараз намагаюсь проводити більше часу зі своєю сім’єю, оскільки перша підтримка йде від них.

Про перемогу

Ми обов’язково переможемо! А потім я обійму своїх близьких і ми разом порадіємо перемозі. Зустрінусь із друзями, яких не бачила через війну.  І головне – почнемо відбудовувати нашу Україну, найкрасивішу країну в усьому світі!


Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.