Стоп коронавірус 21.10.2021 Читати 4 хв

Лікарні Маріуполя забезпечені киснем

Фонд Ріната Ахметова спільно з Групою Метінвест продовжують надавати допомогу медустановам Маріуполя, безоплатно та в повному обсязі забезпечуючи лікарні киснем, що особливо важливо в період стрімкого зростання захворюваності на COVID-19. З початку 2021 року лікувальним закладам міста доставлено 587 тонн рідкого та 156 тис. кубометрів газоподібного кисню.

Донецька область перейшла до «червоної» зони – згідно зі статистикою, такого високого рівня захворюваності регіон досяг уперше за весь період пандемії. Система охорони здоров'я зазнає величезного навантаження – у Маріуполі більше половини ліжок із підведеним киснем уже зайняті ковідними хворими. Для того, щоб медики могли надавати повноцінну допомогу пацієнтам, меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест постачає до медустанов життєво необхідний кисень у повному обсязі.

З 1 січня по 17 жовтня 2021 року лікарням Маріуполя відвантажено 156 тис. кубометрів газоподібного та 587 тонн рідкого кисню, більшу частину розподілено між лікарнями, які надають допомогу ковідним хворим. Так, до міської лікарні № 9 доставили 305 тонн рідкого та 11 тис. кубометрів газоподібного кисню, лікарня № 4 отримала 166 тонн рідкого та 51 тис. кубометрів газоподібного кисню, ще 51 тис. кубометрів газоподібного кисню відвантажили лікарні швидкої медичної допомоги.

Медики зазначають, що кисень допомагає рятувати життя, боротися з наслідками небезпечної інфекції, яка продовжує поширюватись. Тому Фонд Ріната Ахметова спільно з Групою Метінвест від початку пандемії надають підтримку міській системі охорони здоров'я в боротьбі з поширенням COVID-19. Побудовано системи для зберігання й подання кисню до лікарень, і життєво необхідний кисень безоплатно та в необхідному обсязі регулярно передається лікувальним закладам Маріуполя.

 в. о. директора з персоналу та соціальних питань меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест Олена КОНДАЛОВА.

Нагадаємо, з початку пандемії інвестиції Групи Метінвест у будівництво, утримання й обслуговування кисневої інфраструктури медустанов у Маріуполі становили понад 72 млн грн, що дало можливість облаштувати майже 700 лікарняних ліжок із прямою подачею кисню.