Модернізація 30.09.2021 Читати 4 хв

Капремонт агломашини на ДКХЗ

В агломераційному цеху металургійного підрозділу ДКХЗ розпочали капітальний ремонт агломашини № 11. На модернізацію агрегату Метінвест направить 80 млн грн.  

У ході капітального ремонту на АМ-11 замінять блоки та направляючі апаратів мультициклону, футерування стаціонарного та перекидного жолобів, барабани окомкователей, гасіння та охолодження, відкриті зубчасті передачі, газовідведення, вакуум-камери та інше обладнання, будуть відремонтовані несучі металоконструкції. Для зниження енерговитрат встановлять терісторні перетворювачі. Внаслідок виконаних робіт виробництво агломерату на АМ-11 збільшиться на 550 тонн на добу.

На підприємстві заплановано низку інвестиційних проектів із капітальних ремонтів та модернізації потужностей. Проекти – запорука нашої стабільної роботи, нарощування обсягів виробництва, випуску затребуваної на ринку якісної металопродукції. Ми також зацікавлені у зниженні впливу виробництва на довкілля.

— Олександр ПОДКОРИТОВ,  заступник генерального директора Дніпровського коксохімічного заводу.

Оновлення агломашини передбачає виконання комплексу заходів щодо зниження рівня забруднення атмосфери. У планах – ремонт газового колектора та батарейного циклону зони спікання із заміною каменелитих блоків, запірної арматури технічної води, трубопроводів. Будуть замінені металоконструкції корпусу батарейного циклону, вхідні та вихідні газоходи газоочисної споруди. Капітальному ремонту буде піддано аспіраційну систему головних частин пластинчастих транспортерів АМ-11.

Замість фізично та морально застарілого укриття агломераційної машини буде встановлено сучасне укриття. Це дозволить локалізувати більшу частину пилових викидів усередині агрегату, не перевищуючи норму викидів в атмосферу. АМ-11 стане другою на підприємстві машиною, оснащеною сучасним укриттям.