Гуманітарна допомога 19.04.2022 Читати 4 хв

Каметсталь: влаштовуємо на роботу та надаємо допомогу

Каметсталь сьогодні опікується долею майже 450 колег із Маріуполя, Авдіївки, Покровська та інших міст присутності Групи Метінвест. А ще підприємство розв’язує щоденні нагальні питання для стабільної роботи та підтримки колективу. 

Для вимушених переселенців у Кам’янському зусиллями Метінвесту облаштовані об’єкти соціальної інфраструктури, де є все необхідне для проживання. Сюди щодня співробітники Каметсталі привозять речі, засоби гігієни, продукти. Також системно поліпшують побут для людей.

Водночас захист і безпека співробітників – постійно на особистому контролі генерального директора Каметсталі Дмитра Липпи. Днями він відвідав колег-коксохіміків з Авдіївського заводу, які зі своїми родинами знайшли тимчасовий прихисток на підприємстві. Оглянув умови проживання та поспілкувався на нагальні теми, які хвилюють людей.

– Ми приймаємо велику кількість вимушених переселенців. Люди продовжують прибувати. Якщо тиждень тому це був, в основному, маріупольський напрямок, то зараз люди їдуть із Покровська й Авдіївки. За цей час через нас уже пройшло майже 1000 людей. Ми кожен день працюємо над тим, щоб зробити їх побут більш зручним. Зараз привезли додаткові пральні машини, холодильники, їжу, а для малечі – солодкі подарунки, – зазначив Дмитро ЛИППА.

Нагадаємо, що для металургів, коксохіміків і ремонтників пропонуються вакансії на підприємствах компанії в безпечних містах присутності. На сьогодні в Центрі Кар'єри Метінвест є 4000 вакансій для працевлаштування. Зокрема на Каметсталі вже працюють 86 маріупольців, ще понад 100 спеціалістів перебувають на стадії оформлення на роботу.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.