Продукція 29.03.2021 Читати 4 хв

Якість продукції комбінату Азовсталь підтверджено ще двома сертифікатами

На меткомбінаті «Азовсталь» Групи Метінвест пройшли два сертифікаційних аудити  сертифікація для поставки продукції в Республіку Молдова та сертифікація за Правилами Американського Бюро Судноплавства.

З січня 2021 року, згідно з постановою Республіки Молдова, весь експортований металопрокат повинен вироблятися за євронормами й супроводжуватися сертифікатом відповідності, виданим уповноваженим у Молдові сертифікаційним органом. Представники S.R.L. Сertmatcon провели аудит на меткомбінаті «Азовсталь» Групи Метінвест, що підтвердило збереження присутності металопрокату на ринку Молдови.

Щоб оцінити управління технологічними процесами на меткомбінаті «Азовсталь», аудитори пройшли за всім ланцюжком виробництва продукції в товстолистовому цеху, а також ознайомилися з методами перевірки якості металопрокату. Представники сертифікаційної компанії оглянули обладнання та перевірили документацію на виробництво металу та системи менеджменту якості.

«З аудиторами S.R.L. Сertmatcon ми співпрацюємо вперше, проте в них не було зауважень щодо документації, обладнання й роботи персоналу. Зараз вони мають обробляти отримані дані, щоб видати офіційний висновок», – розповіла провідний інженер відділу стандартизації, сертифікації та договірної роботи технологічного управління меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Олена Весновська.

Ще один сертифікаційний аудит провели представники Класифікаційного товариства American Bureu of Shipping з метою ресертифікації меткомбінату в якості виробника безперервнолитих слябів і листового прокату для суднобудування за Правилами ABS. Цього разу аудит включав документарну перевірку відповідності технології виробництва судосталі вимогам ABS та участь у сертифікаційних випробуваннях судосталі в цеху механічних випробувань. Сертифікат, отриманий від Американського Бюро Судноплавства, буде дійсний до 2026 року.

«Якість азовстальської металопродукції знають у всьому світі. Ми ретельно стежимо за кожним етапом виробництва металу, не допускаючи жодної похибки. Підтвердження цьому – 20 сертифікатів, виданих різними Класифікаційними й Сертифікаційними Товариствами на продукцію, що випускається», – зазначив директор з технології та якості меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Дмитро Зотов.