Модернізація 29.05.2020 Читати 3 хв

Інвестиційна програма ПівнГЗК на 2020-й

Зміни у світі та на глобальному ринку не повинні заважати стабільній роботі тисяч співробітників та випуску якісного продукту. Працюємо на стабільність підприємств Метінвесту та всієї України. ПівнГЗК спрямує 3,1 млрд гривень на модернізацію та капітальні ремонти обладнання, будівництво стратегічних об'єктів.

У 2020 році комбінат розпочне гарячі випробування технологічної лінії другої черги комплексу циклічно-потокової технології у Першотравневому кар'єрі. Цей проект дозволить зменшити відстань відкатки великовантажних автомобілів, знизить собівартість продукції та покращить ефективність гірничих робіт.

У цеху виробництва котунів замінять і запустять три електрофільтри на випалювальній машині ЛУРГІ 552 A. Сучасне газоочисне обладнання знизить викиди пилу в атмосферу на 500 тонн на рік.

Для кар'єрів закуплять чотири екскаватори підвищеної потужності ЕКГ-12, а також млини та сепаратори на фабрикизбагачення.

Також у планах відновлення кар'єрної та залізничної техніки, ремонт обладнання випалювальної машини ОК-306, модернізація тракту дрібниці на машинах ЛУРГІ 552 А та В.