КСВ 08.12.2020 Читати 6 хв

У 2020 році в благоустрій Маріуполя Метінвест інвестував понад 36 млн грн

Група Метінвест у співпраці з муніципалітетом продовжує створювати в Маріуполі комфортні та функціональні громадські простори. У 2020 році Група Метінвест допомогла місту перетворити міський пірс, площу Свободи та парк імені Гурова. Інвестиції компанії в реалізацію проєктів – понад 36 млн гривень.

Цієї осені Маріуполь презентував городянам низку проєктів із благоустрою, реалізованих спільно з постійним і надійним партнером – Групою Метінвест. Так, металурги до Дня міста допомогли трансформувати міський пірс у сучасне місце відпочинку, інвестувавши в проєкт понад 6 млн грн. Меткомбінат імені Ілліча виділив будівельні матеріали для відновлення основи та бетонного покриття пірсу.

Своєю чергою співробітники «Метінвест-Промсервіс» виконали демонтаж старої огорожі й бетонного покриття. Підготували закладні елементи й опалубку, а пішохідну частину пірсу вирівняли бетонною стяжкою. Коли основу пірсу було повністю відновлено, підрядники міської ради облицювали бетонну поверхню синтетичною палубною дошкою, встановили нову безпечну огорожу з вмонтованими LED-світильниками та лави з урнами.

Ще один подарунок Маріуполю до 242-річчя – це сучасна ілюмінація на площі Свободи. По периметру площі Свободи, завдяки фінансуванню 20 млн грн Групою Метінвест, встановили фігури 25 птахів світу, що летять, – за кількістю областей та АР Крим. Усі ліхтарні голуби з різним розмахом крил, на яких виконаний патерн кожної області України. Інсталяція виконує не лише декоративну функцію – в голубів вмонтовано новітнє світлове та звукове обладнання. Це сучасна система для візуальних шоу, що створює особливу атмосферу на оновленій площі. Інвестувала металургійна компанія 10 млн грн і в реконструкцію зони барбекю в маріупольському парку імені Гурова.

Завдяки цим коштам виконані роботи з заміни зливових і каналізаційних мереж, а також систем водопостачання. У зоні барбекю буде збудовано й обладнано кімнату матері та дитини, з'явиться облаштована зупинка для автотранспорту відпочивальників із новим асфальтним покриттям і пішохідні тротуари. «Попри всі складнощі цього року, Група Метінвест продовжує реалізовувати соціальні проєкти разом із містом. Нам важливо, щоб Маріуполь змінювався, ставав яскравішим і комфортнішим для життя людей. Тому спільним зусиллями ми реконструюємо парки та наповнюємо новими сенсами улюблені місця відпочинку маріупольців. Ми пишаємося, що беремо участь у зміні міста й плануємо продовжувати співпрацю в цьому напрямку», – зазначив генеральний директор меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Енвер ЦКІТІШВІЛІ.

Нагадаємо, що Група Метінвест підписала меморандум на шість років про співпрацю з муніципалітетом Маріуполя, в межах якого буде реалізовано комплекс міських програм. Серед них «Більше ніж мрія» – комплекс проєктів, що дозволяють вдихнути нові сенси в поняття зеленого та успішного міста. Це двоетапна реконструкція парку імені Гурова, реконструкція Лівобережної набережної, Піщаного пляжу та алеї «Якір», а також площі Свободи, роботи з оновлення якої вже завершено. Група Метінвест першою в Україні почала впроваджувати підхід сталого розвитку міст – від системних щорічних програм соціального партнерства десять років тому до реалізації довгострокових і комплексних проєктів у Маріуполі з 2015 року. За десять років Група Метінвест направила 850 млн гривень соціальних інвестицій до Маріуполя.