КСВ 15.02.2022 Читати 6 хв

Іноземна делегація відвідала соціально значущі об'єкти Авдіївки

Представники Програми розвитку ООН та Управління Верховного комісара відвідали об'єкти соціальної інфраструктури Авдіївки, які відремонтували завдяки співпраці Групи Метінвест та міжнародних партнерів. 
 

Іноземна делегація разом із представниками громадської організації «Авдіївка. платформа спільних дій», бізнесу та влади відвідали майбутній Центр для розвитку дітей та молоді. Тут нещодавно розпочала роботу сучасна музична школа.  

За підтримки Авдіївського коксохіму у Центрі  оновили спортзали, актову залу, зали для єдиноборств, настільного тенісу та загальної фізичної підготовки. Інвестиції Метінвесту у створення Центру для розвитку дітей та молоді становлять 11,6 млн грн.

Сьогодні ми пишемо нову історію міста. І компанія Метінвест – невід'ємна частина цієї історії. Авдіївський коксохім завжди допомагав у вирішенні важливих для міста питань – це і відновлення зруйнованої інфраструктури, будівництво нової ЛЕП та газопроводу на території України, а в період пандемії – кисневої станції. Ми не тільки інвестуємо в капітальні ремонти на підприємстві, щоб завод продовжував безперебійно працювати і забезпечувати робочі місця, виплачувати податки і підтримувати економіку країни, що безпосередньо залежить від нашої діяльності, а й розвиваємо прифронтові населені пункти.

— Віталій ЛИТОВКА, генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу. 

В рамках візиту міжнародні партнери відвідали Авдіївський територіальний центр, де також спільними зусиллями успішно реалізується проєкт зі створення центру психосоціальної підтримки, дозвілля та особистісного розвитку вразливих верств населення "Активне та безпечне довголіття".

Цей соціальний проєкт забезпечив кваліфіковану психологічну підтримку для мешканців громади. Створені групи самодопомоги, проводяться лекції та заняття лікувальною фізкультурою, а також різноманітні тренінги, семінари, майстер-класи, курси комп'ютерної грамотності та екскурсії. Завдяки проєкту «Активне та безпечне довголіття» городяни поважного віку не лише покращать свій психоемоційний стан, а й стануть активними членами місцевої громади. Нас усіх об'єднує одна мета – зробити життя авдіївців кращим.

— Оксана ТРЕГУБЧУК, директорка громадської організації «Авдіївка. Платформа спільних дій». 

Дуже рада бути причетною до важливої справи з розбудови прифронтової Авдіївки. Це неймовірно, що у місті вдалося об’єднати небайдужих громадян та внаслідок спільної роботи створити такі якісні та значущі проєкти. Плануємо і надалі продовжувати плідну співпрацю.

— Дафіна ГЕРЧЕВА, постійна представниця ПРООН в Україні. 

Ми з колегами намагаємось підтримати такі яскраві проєкти на Сході України. Дуже добре, що в Авдіївці така безліч ініціативних і цілеспрямованих людей, готових незважаючи ні на що, змінювати життя на краще. Євросоюз у рамках Програми ООН намагатиметься всіляко сприяти глобальним та якісним змінам у громаді. Упевнена, така синергія стане запорукою успіху.

— Оснат ЛУБРАНІ, координатор системи ООН в Україні. 

Представники міжнародної делегації були вражені масштабами оновлення у Центральній міській лікарні, де успішно функціонують вже шість сучасних відділень, відремонтованих за фінансової підтримки Авдіївського коксохімічного заводу: травматологічне, хірургічне, приймальне, неврологічне та інфекційне відділення, клініко-діагностична лабораторія. Також завдяки міжнародним партнерам буде відремонтоване ренгенкрило.
 
Учасники зустрічі  обговорили актуальні для громади проблеми та майбутні напрямки співробітництва у 2022 році.
 
Нагадаємо, Метінвест системно допомагає мешканцям Авдіївки та смт Нью-Йорк. Інвестиції компанії в соціальні проекти за останні 10 років становили понад 170 млн грн. Кошти були спрямовані на ремонт шкіл та дитячих садків, розвиток міської інфраструктури, створення умов для активного способа життя авдіївців, підтримку охорони здоров'я та надання допомоги соціально незахищеним категоріям населення.