КСВ 28.09.2016 Читати 4 хв

Інкор та Ко допоміг відновити спорткомплекс у Новгородському

Завод «Інкор та Ко» Групи Метінвест допоміг відновити занедбаний спорткомплекс у смт Новгородське Понад 3 000 мешканців селища отримали можливість активно проводити дозвілля та зміцнювати здоров'я. Палац спорту пустував понад десять років. За цей час спорудження та інші об'єкти на території стали непридатними.

На відновлення спорткомплексу знадобився рік робіт та фінансування у розмірі 2,5 млн грн. З них 1,5 млн виділив завод «Інкор та Ко». Решту коштів зібрали місцеві жителі та підприємці. У будівлі встановили металопластикові вікна, двері, відремонтували підлогу та стіни, виконали ремонт даху та стелі, відновили системи освітлення, тепло- та водопостачання. Для новгородців придбали спортивні тренажери, м'ячі, тенісні столи та інший інвентар. Була упорядкована і прилегла до комплексу територія.

Сьогодні тут проходять заняття з фітнесу, дитячої йоги, танців, музичної ритміки для дітей, футболу. Працює зал для занять тяжкою атлетикою. Жителі мають можливість грати в баскетбол, волейбол, настільний теніс. Новгородський селищний голова Микола Ленко: - Спорткомплекс був порожнім довгі роки, і весь цей час жителі селища плекали мрію про його відкриття. Те, що сьогодні ця мрія здійснилася, ще раз доводить: немає нічого неможливого, якщо за справу взятися всім світом. Я вдячний кожному, хто вніс посильний внесок у спільну справу. На відкритті було багато дітей. Насамперед, цей спорткомплекс для них. У дрібних новгородців є можливість стати міцними, сильними, спортивними. В нашого селища є майбутнє.

Генеральний директор «Інкор та Ко» Євген Дідусь: - Сьогодні у непростій економічній ситуації працювати та зводити нові соціальні об'єкти – завдання не з простих. Але наші заводчани не бояться труднощів. Ми живемо у Новгородському, і всі добрі справи здійснюємо одна для одної, для своїх дітей. Цього року відкрили бювет, придбали сучасний аналізатор до лікарні. Завершуємо реконструкцію автовокзалу та прилеглої території, ремонт у парку, встановлення вуличних тренажерів. Все це ми робимо, бо віримо у щасливе та мирне майбутнє нашого краю.