Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 27.06.2020 Читати 1 хв

ИнГОК ремонтирует дороги в Широковском районе

У селах Ширковського району продовжується ремонт доріг. Роботи виконуються в рамках меморандуму про соціальне партнерство між Інгулецьким ГЗК  компанії Метінвест з Карпівською та Широківською територіальними громадами. Реалізацію проектів координує ГО «Криворізька фундація майбутнього».

Роботи розпочались на початку червня і на сьогодні ремонт вже виконано на ділянці від с. Карпівка до житломасиву Інгулець. На разі бригади працюють на шляху, що веде до с. Олександрія. Вже знято старе дорожнє полотно, виконані підготовчі роботи. Днями розпочнеться укладання асфальту.  Меморандумом передбачений ремонт шляхів до нафтобази та с. Цвіткове.

«У Широківському районі мешкає близько тисячі працівників Інгулецького ГЗК. І ми працюємо над створенням комфортних умов для проживання їх та їхніх родин. Благоустрій зон відпочинку, ремонт освітніх закладів, облатування зупинок та організація робочих перевезень – це лише частина проектів, втілених у рамках програми соціального партнерства. Нам вдалось вирішити нагальне питання – транспортне сполучення сіл з Кривим Рогом. Комбінат придбав і відремонтував пасажирські автобуси. Відтепер людям зручно діставатись до міста, аби працювати, лікуватися, вчитись чи проводити дозвілля», - відзначив директор з капітального будівництва Інгулецького ГЗК Юрій Гавриленко.

Цьогоріч завдяки меморандуму також буде виконано ряд екологічних заходів: використання зрошувальної техніки ІнГЗК для поливу доріг, висадження дерев, науково-дослідна робота для впровадження передових природоохоронних технологій.