05.04.2017 Читати 5 хв

Інгулецький ГЗК продовжує модернізацію міської лікарні

У рамках програми соціального партнерства з містом Інгулецький ГЗК оновив хірургічне відділення у лікарні №17. На системне покращення умов медичного обслуговування мешканців за два роки підприємство надіслало понад 4 млн грн. Комбінат виконав капітальний ремонт хірургічного відділення: оновив коридор, палати, маніпуляційні кабінети, санвузли та їдальню.

У приміщеннях замінили електропроводку, освітлювальні прилади, систему опалення та водопостачання, встановили нову сантехніку, металопластикові вікна та двері, оновили підлогове покриття, стіни та стелю. Палати, в яких одночасно можуть одужувати тридцять пацієнтів, оснастили ліжками з ортопедичними матрацами, тумбами, шафами для одягу. У ванних кімнатах встановлено нові унітази, біде, душові кабіни, обігрівачі.

Меблі замінили також у їдальні, ординаторській, перев'язувальній, кімнаті для переливання крові. Всі столи мають поверхню, стійку до вологи та пошкоджень від частої обробки дезінфікуючими засобами. Міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул: - У рамках партнерства з містом комбінати Групи Метінвест надають допомогу у сфері охорони здоров'я. Лише минулого року ГЗК реалізували п'ять проектів у кожному районі Кривого Рогу. Ситуація із медициною сьогодні складна по всій країні. Але я переконаний, спільними зусиллями влади та бізнесу ми забезпечимо криворіжцям гідні умови медобслуговування.

Генеральний директор Інгулецького ГЗК Олександр Герасимчук: – Для нас важливо, щоб працівники комбінату, їхні родини могли отримати якісне медичне обслуговування за місцем проживання. Два роки тому ми розпочали поетапну модернізацію 17-ї лікарні. Відремонтували дитяче відділення, відкрили соляну кімнату, допомагаємо у виконанні поточних ремонтів. На сьогодні ця лікарня – єдина медустанова, де поправити здоров'я можуть 70 тисяч мешканців Інгульця та Широківського району. Тому комбінат продовжить надавати їй підтримку. У найближчих планах у нас – ремонт травматологічного відділення.