КСВ 02.09.2021 Читати 5 хв

ІнГЗК допоміг лікарні № 17 з киснем

У рамках програми протидії коронавірусу Інгулецький ГЗК виступив партнером у забезпеченні міської лікарні №17 обладнанням для подачі кисню. На ремонт майданчика, монтаж комунікацій та встановлення кисневого генератора Група Метінвест направила 650 тисяч гривень.

Інгулецький ГЗК продовжує надавати системну допомогу міській лікарні № 17, яка обслуговує близько 80 тисяч пацієнтів – мешканців Інгульця, Карпівської та Широківської громад. З початком пандемії COVD-19 медустанова увійшла до п'ятірки міських лікарень, що спеціалізуються на наданні кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам з коронавірусом та тяжкими легеневими захворюваннями. Метінвест оперативно відреагував на нові виклики та переорієнтував соціальні проекти на підтримку медичних закладів, які рятують життя людей.

- ІнГЗК продовжує допомагати міській лікарні №17. Пандемія коронавірусу внесла свої коригування у плани модернізації і тому сьогодні ми продовжуємо інвестувати у професійне обладнання, яке допомагає лікарям ефективно боротися з коронавірусом. Кисневий генератор був придбаний за рахунок бюджетних коштів, а Інгулецький комбінат взяв на себе монтаж обладнання та проведення киснепроводу до лікувальних корпусів. Тепер лікарня зможе надавати якісну допомогу пацієнтам, які потребують кисневої терапії. Крім того, передали комплекти постільної білизни для людей, які проходять стаціонарне лікування, – наголосив генеральний директор Інгулецького ГЗК Олександр Герасимчук.

Введення в експлуатацію кисневого генератора дає можливість лікарні забезпечити високопоточним киснем операційний блок хірургічного відділення та палату інтенсивної терапії. Це особливо актуально в умовах пандемії, оскільки хворі, які перебувають у реанімації, потребують потужної кисневої підтримки.
 
Контроль за проведенням монтажних робіт та встановленням обладнання виконала громадська організація «Криворізький фонд майбутнього».

- В умовах боротьби з коронавірусом «Криворізький фонд майбутнього» разом із партнерами – Групою Метінвест та міським та обласним штабами протидії коронавірусу, одними з перших підтримали міські та районні лікарні. До медичних закладів було передано спеціальні захисні костюми, маски та антисептики, експрес-тести для діагностики COVID-19, апарати штучної вентиляції легень. Оскільки проблема пандемії залишається актуальною і сьогодні, продовжуємо її вирішувати разом, – прокоментувала Олена Лещенко, директор ГО «Криворізький фонд майбутнього».

Раніше за підтримки Інгулецького ГЗК у міській лікарні № 17 капітально відремонтували палату інтенсивної терапії кардіологічного відділення, палати хірургічного та дитячого відділень, придбали меблі та сучасне медичне обладнання для діагностики та лікування різних захворювань.

- Торік у рамках боротьби з COVID-19 ІнГЗК передав лікарні №17 чотири кисневі концентратори. За фінансової підтримки Метінвесту відремонтували бокси інфекційного відділення для лікування пацієнтів із підозрою на коронавірус та тяжкими легеневими захворюваннями. Наше плідне партнерство розпочалося у 2015 році. За цей період якість медичного обслуговування, технічне оснащення лікарні та комфорт пацієнтів значно покращилися, – розповів в.о. директора Криворізької міської лікарні №17 Юрій Чорновол.