02.11.2016 Читати 6 хв

Група Метінвест провела волонтерську акцію "Чисте місто"

Минулого тижня 4,5 тисячі волонтерів з усіх міст присутності Метінвесту зібрали майже 600 тонн сміття та висадили 300 чагарників. Маріуполь починає і впевнено йде вперед Першими на суботник вийшли маріупольці. Понад 500 волонтерів очистили від сухого листя, гілок та іншого сміття 30 тисяч квадратних метрів на території Маріуполя. 

Щоб було зрозуміліше - це 4 футбольні поля. Вивезено 100 тонн сміття! Для роботи учасників акції виділили інвентар та збиральну техніку, а також забезпечили гарячий чай та каву. Активісти ММК ім Ілліча працювали на Нікопольському проспекті, співробітники МРМЗ прибрали територію, прилеглу до заводоуправління. За дві години наші волонтери зібрали десятки мішків зі сміттям та опалим листям, прибрали сухостій. Волонтери «Зеленого центру Метінвест» та студенти ПДТУ працювали у сквері біля фізкультурно-оздоровчого комплексу на вул. Левченка.

Азовстальці також приєдналися до корпоративної акції "Чисте місто". Разом із колегами вони навели лад у Лівобережного районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Волонтери очистили територію від опалого листя, гілок та сміття. Серед активних учасників – директора за напрямами, адміністративний та цеховий персонал комбінату. Також разом із нами працював актив Ради ветеранів праці комбінату та волонтери ОЗ «Зелений центр Метінвест». Але й на цьому активність "Зеленого центру" не закінчилася! Волонтери висадили понад сотню дерев у сквері Металургів. Брали участь не лише дорослі. Діти, що брали участь у висадженні, навіть залишили на висаджених деревах стрічки-побажання. Здебільшого це були побажання світу. Авдіївка пі Новгородське охопили успіх Маріуполя Слідом за Маріуполем увімкнулась Авдіївка.

Незважаючи на холод та сильний вітер, заводчани методично та наполегливо звільняли територію майданчика від сміття, відновлювали та фарбували лавки, ремонтували гойдалку та альтанку. Особлива радість була у дітлахів – їх було не відірвати від фарбування лав та збирання листя. Крім цього, нове життя отримали металеві конструкції (тумби) для розміщення оголошень. Тепер поки діти кататимуться, дорослі зможуть купити та продати все, що потрібно :)  У селищі Новгородське прибирання пройшло на найвищому рівні. Територія компактна, і жителі мало не поіменно знають, хто, де і скільки смітив:) Співробітники «Інкор та Ко» навели лад у двох паркових зонах, сквері та на узбіччях доріг.

Командна робота Кривого Рогу Понад 1500 працівників Центрального, Північного, Інгулецького та Південного гірничо-збагачувальних комбінатів, членів їхніх сімей минулої суботи вийшли на акцію з благоустрою парків та скверів, вулиць та площ міста. До них приєдналися представники районної влади, комунальних установ. Водночас працівники ГЗК та мешканці районів прибрали територію площею близько 20 гектарів. У улюбленому місці мешканців Покровського району, парку «Шахтарський», працювало понад 300 представників Центрального ГЗК. За короткий час вони очистили територію площею 4,5 га, зібрали та вивезли 100 кубічних метрів листя, сухостою, сміття. Від Південного ГЗК у волонтерській акції брало участь 250 працівників. Понад триста мішків опалого листя, чистота та порядок у парку імені Івана Савицького – це результати їхньої плідної роботи. Стимулом для всіх учасників акції став конкурс, хто збере більше опалого листя. У ньому перемогли гірники комбінату.

Працівники ІнГЗК, їхні родини, ветерани підприємства провели волонтерську акцію у парку «Інгулецький». Біля води вони висадили 100 кленів, спільно забрали парк площею 7 гектарів. Напередодні суботника навели лад у заказнику «Візирка» та висадили на його території 100 сосен. Загалом у суботнику взяло участь близько 400 осіб. Молоді лідери Північного ГЗК очистили від сміття торгову площу в центрі житлового масиву Даманський, скопали клумби та прибрали листя у будинках милосердя. У ботанічному саду на площі 3 гектари прибрали осіннє листя і гілки, що опали, вкрили від морозів понад сто кущів троянд, висадили сосни. Останні за рахунком, але не за успіхами – Запоріжжя Цими вихідними комбінат «Запоріжсталь» проведе свої суботники, а також акцію «Врятуємо Дніпро разом», яка стала з 2012 року традиційною. Подивитися відео можна тут.