Безпека 04.05.2022 Читати 4 хв

Група Метінвест робить усе, щоб убезпечити працівників Авдіївського коксохіму

Група Метінвест робить усе, щоб зберегти життя і здоров’я своїх співробітників та убезпечити їх від ворожих обстрілів. Компанія здійснює процес консервації Авдіївського коксохіму та мінімізувала чисельність персоналу, що працює на промислових майданчиках заводу.

Усі, хто може виконувати свою роботу дистанційно, були переведені на віддалений режим ще на початку березня. Однак продовжують працювати фахівці, які забезпечують зберігання промислових потужностей АКХЗ у період воєнних дій. Більшість із них, на жаль, опинилися 3 травня під ворожим обстрілом після робочої зміни. Атака окупантів була швидка та прицільна. Спеціалісти підприємства навіть не встигли повернутися до заводу до бомбосховищ, які сьогодні стали укриттям для співробітників і жителів Авдіївки.

Наразі на заводі діють сім сховищ, здатних розмістити 2,5 тисячі людей. Укриття забезпечені генераторами, медикаментами, питною водою та харчовими продуктами в обсязі, достатньому для тривалого перебування.

Адміністрація АКХЗ системно проводить для співробітників інформаційно-роз’яснювальну роботу. Нагадує про своєчасне реагування на небезпеку та правила, які допоможуть зберегти життя, зокрема – користуватися укриттям на території підприємства чи міста в період обстрілів.

Попри складну логістику й ворожі обстріли, Група Метінвест готова вивозити всіх співробітників і членів їхніх родин, які бажають покинути небезпечне місце.

Нагадаємо, що масштабні обстріли Авдіївки не вщухають уже кілька тижнів. У місті немає води, періодично через бойові дії пропадає світло й газ.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.