Кар'єра 30.08.2021 Читати 4 хв

Металургам Метінвесту присвоєно держнагороди за працю

До 30-річчя незалежності країни указом Президента України співробітники підприємств Групи Метінвест удостоєні державних нагород.

Почесні звання отримали троє співробітників металургійних підприємств Маріуполя  Азовсталі та імені Ілліча.

«Заслужений металург України»

Азовсталець Андрій Єременко, вальцювальник стану гарячої прокатки великосортного прокатного цеху, є лідером команд безперервного вдосконалення й системи подачі пропозицій, спрямованих на підвищення операційної ефективності, зниження витратного коефіцієнта металу, електроенергії, умовного палива, поліпшення умов праці.

- Металург  це стан душі. Коли працюєш закотивши рукави не тільки тому, що металургія  це небезпечне й відповідальне виробництво. А коли твої життєві принципи не дозволяють по-іншому. Радий, що працюю з найкращими металургами та пишаюся колективом цеху свого часу працював в усіх бригадах,  колеги знають і чудово виконують свої завдання, з розумінням ставляться до всіх виробничих труднощів. Цьому навчаю й нове покоління  молодь, що приходить у цех, говорить Андрій Єременко.

«Заслужений металург України»

Машиніст розливної машини доменного цеху ММКІ Олександр Кульбака в металургії близько 40 років. За цей час Олександр досконало вивчив доменне виробництво, виявляв високу залученість до ключових виробничих процесів та навчив тонкощам професії чимало молодих фахівців.

- Професія машиніста розливної машини  одна з ключових у доменному виробництві. Рідкий чавун ми перетворюємо на тверді чушки, що є готовою продукцією цеху та реалізуються в різні країни світу. Майже вся моя робоча зміна проходить за постом управління, де я контролюю процес розливання рідкого металу. Зі мною в команді працює «екіпаж», що складається з трьох машиністів розливної машини. Моє завдання  згуртувати колектив і налаштувати його на продуктивну роботу. На комбінаті імені Ілліча я працюю 37 років, і робота мені дійсно дуже подобається. Здебільшого вона монотонна, але ж рідкий чавун  немов живий, і в нього є своє особливе тяжіння. Навчаю молодь, яка приходить на нашу ділянку. Завжди є що розповісти новеньким, чим поділитися. Намагаюся прищеплювати їм любов до роботи, бо, займаючись улюбленою справою, відчуваєш себе по-справжньому щасливою людиною,  каже Олександр Кульбака.

«Заслужений працівник промисловості України»

Майстер з ремонту обладнання обтискного цеху Азовсталі Ігор Момот розробив і впровадив заходи щодо збільшення тривалості використання устаткування, зниження трудомісткості й собівартості ремонтів, підвищення якості ремонту механізмів, що скорочує простої устаткування та підвищує його надійність.

- В обтискному цеху я більше 20 років і звик завжди викладатися на максимум. Моя робота пов'язана з ремонтом механічного обладнання, домагаюся з колегами, щоб воно працювало добре. А після кожного успішного ремонту є відчуття невеликої перемоги та особистого внеску в спільну азовстальську справу. Як це банально не звучить, але для мене було великою несподіванкою, що мою роботу відзначили настільки високою нагородою. Вдячний керівництву за таку оцінку моєї праці. Також ця нагорода  велика заслуга й колективу, з яким починав трудову діяльність і з ким працюю зараз,  каже Ігор Момот.

- Високі досягнення співробітників, особливо коли їх праця й самовіддача відзначені на рівні всієї країни  привід для гордості цілого колективу. Кожен з них досконало знає свою роботу та досягає стовідсоткового результату. Перш за все, це ті люди, для яких немає перешкод у вдосконаленні: вони продовжують навчатися самі й діляться досвідом з іншими,  зазначив генеральний директор Азовсталі Енвер Цкітішвілі.

- Ставати сильнішими, ефективнішими й кращими меткомбінату та Групі Метінвест допомагає саме колектив  професійні й наполегливі в досягненні поставлених перед собою цілей співробітники. Вони йдуть до опанування професії та вдосконалення в ній кожен своїм власним шляхом, але в підсумку цей шлях приводить цілеспрямованих співробітників до цінного результату  загальної поваги і професійної слави,  підкреслив генеральний директор ММКІ Тарас Шевченко.