КСВ 01.11.2016 Читати 6 хв

Гірники Кривбасу взяли участь у волонтерській акції «Чисте місто»

Понад 1500 працівників Центрального, Північного, Інгулецького та Південного гірничо-збагачувальних комбінатів, членів їхніх сімей минулої суботи вийшли на акцію з благоустрою парків та скверів, вулиць та площ міста. До них приєдналися представники районної влади, комунальних установ. Водночас працівники ГЗК та мешканці районів прибрали територію площею близько 20 гектарів. У улюбленому місці мешканців Покровського району, парку «Шахтарський», працювало понад 300 представників Центрального ГЗК. 

За короткий час вони очистили територію площею 4,5 га, зібрали та вивезли 100 кубічних метрів листя, сухостою, сміття. - Цей парк не випадково став місцем проведення суботника. У ньому відпочивають трудящі комбінату, мешканці району. Щороку навесні та восени ми наводимо тут порядок. Своїм прикладом показуємо всім криворіжцям, що ми любимо своє місто і в наших силах зробити Кривий Ріг чистішим, комфортнішим, красивішим, - підкреслив генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик. Від Південного ГЗК у волонтерській акції брало участь 250 працівників.

Понад триста мішків опалого листя, чистота та порядок у парку імені Івана Савицького – це результати їхньої плідної роботи. Стимулом для всіх учасників акції став конкурс, хто збере більше опалого листя. У ньому перемогли гірники комбінату. Працівники ІнГЗК, їхні родини, ветерани підприємства провели волонтерську акцію у парку «Інгулецький». Біля води вони висадили 100 кленів, спільно забрали парк площею 7 гектарів. Напередодні суботника навели лад у заказнику «Візирка» та висадили на його території 100 сосен. Загалом у суботнику взяло участь близько 400 осіб.

— Це наш спільний будинок, і яким він буде, залежить від нас самих. Тому ми щороку прибираємо наші вулиці, впорядковуємо зелені масиви. Ось і зараз навели у парку лад. Навесні він знову порадує нас своєю красою, – зазначив генеральний директор Інгулецького ГЗК Олександр Герасимчук. Молоді лідери Північного ГЗК очистили від сміття торгову площу в центрі житлового масиву Даманський, скопали клумби та прибрали листя у будинках милосердя. У ботанічному саду на площі 3 гектари прибрали осіннє листя і гілки, що опали, вкрили від морозів понад сто кущів троянд, висадили сосни.

— Ботанічний сад – перлина Кривого Рогу та гордість Тернівського району. З його колективом нас пов'язує давня співпраця. Разом ми реалізуємо проекти соціальної програми Метінвесту «Місто – нашими руками», екологічні проекти з пилоподавлення хвостосховища. Велику допомогу надає нам колектив у озелененні промислових майданчиків, скверів та парків району. А сьогодні нам хочеться зробити свій внесок у благоустрій саду, підготувати його до зими, - сказав генеральний директор Північного ГЗК Павло Тимошенко. Загалом в акції Метінвесту "Чисте місто" взяло участь 4,5 тисячі осіб з усіх міст присутності компанії. Волонтери зібрали майже 600 тонн сміття і висадили 300 чагарників.