Тачки Метінвесту 27.11.2020 Читати 3 хв

Метінвест оновлює гірничу техніку на ПівнГЗК

У рамках інвестиційної програми у Першотравневому кар'єрі Північного ГЗК завершують капітальний ремонт 10-кубового екскаватора. На оновлення гірничої машини направили 80 млн. гривень. Відновлювальні роботи у повному обсязі виконують уперше за 14 років експлуатації екскаватора.

Машину на 70% укомплектували новим обладнанням від заводу-виробника. У результаті ремонту встановили двигун, редуктор, поворотну платформу, кабіну сучасного зразка. Крім того, замінили ходовий віз і стрілу, оновили механічні та електричні вузли. Кабіна обладнана додатковим відділенням для помічника машиніста. Для керування машиною встановлено бортовий комп'ютер. З побутових помічників - мікрохвильова піч, умивальник, кондиціонер, крісло з регульованими параметрами.

«Це другий 10-кубовий екскаватор, який капітально відремонтували цього року у Першотравневому кар'єрі. Крім того, в рамках інвестпрограми придбали чотири 12-кубові машини. Оновлення гірничої техніки покращить умови праці гірників, підвищить рівень безпеки на робочих місцях, а також дозволить уникнути аварійних простоїв та в повному обсязі виконати річну виробничу програму», - зазначив Андрій СКАЧКОВ, генеральний директор Північного ГЗК компанії Метінвест.

Ремонтно-відновлювальні роботи планують завершити до 15 грудня.