Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 09.02.2016 Читати 4 хв

Футбол підкорює серця

Багато хлопчаків і дівчат на планеті із задоволенням ганяють м'яч. Сотні з них вважають футбол своїм головним захопленням. Тепер, завдяки ініціативі Метінвест-ПромСервіс, маленькі шанувальники цієї захоплюючої гри можуть займатися улюбленим спортом безкоштовно та на більш професійному рівні.  

У ДК Металургів розпочала роботу Футбольна академія для дітлахів співробітників «ПромСервісу» та інших підприємств Групи Метінвест.Близько 20 юних гравців вчора вперше зустрілися зі своїм тренером Володимиром Армяновським - продовжувачем знаменитої спортивної династії Армяновських та тренером футбольної команди підприємства.

Заняття відбуватимуться двічі на тиждень. -Я глибоко переконаний, що ростити нашу зміну потрібно з ранніх років, приділяючи особливу увагу спортивній підготовці та командним навичкам. Майбутнє покоління має бути ініціативним, міцним та здоровим. Саме тому ми дали старт соціальному проекту "Футбольна академія МЕТІНВЕСТ-ПромСервіс". 

Ми підтримуватимемо футбольну академію у її розвитку – плануємо придбати дітлахам спортивну форму, взуття, м'ячі, – розповів на відкритті генеральний директор Метінвест-ПромСервіс Михаїл Рубцов. Після організаційних моментів та напутніх слів Михайло Рубцов вручив хлопцям різнокольорові манішки, які вони радо приміряли.