Гуманітарна допомога 28.04.2022 Читати 4 хв

Фонд Вадима Новинського відправив до Харкова гуманітарний вантаж

Днями до Харкова доставили 43 тонни гуманітарної допомоги від благодійного Фонду Вадима Новинського «На честь Покрови Пресвятої Богородиці».

Серед доставлених вантажів – дитяче харчування для різного віку, крупи, рибні, м'ясні та овочеві консерви, макарони, борошно, цукор, олія, згущене молоко, а також готові обіди. Гуманітарний вантаж прийняв керуючий Харківською єпархією Української Православної Церкви, митрополит Харківський та Богодухівський Онуфрій.

– Ця благодійна допомога буде роздана людям, які проживають у районах Харкова й Харківської області, що найбільш постраждали від бойових дій, харків’янам, котрі ховаються в бомбосховищах і станціях метро. Також продукти доставлять захисникам України, пораненим, багатодітним сім'ям і всім нужденним, – зауважив директор Фонду Дмитро СЕРГЕЄВ.

Фонд «На честь Покрови Пресвятої Богородиці» вже передав мешканцям Чернігова, Харкова, Маріуполя, Бучі, Ірпеня та містам, які приймають біженців, продуктів на 47 млн грн, медикаментів і медичного обладнання на суму більш як 67 млн грн. Загальна фінансова підтримка України від бізнесів Смарт-Холдингу та Фонду Вадима Новинського вже склала понад 205 млн грн.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.