Важлива новина 22.03.2022 Читати 4 хв

Фонд Вадима Новинського придбав медичне обладнання для лікарень Запоріжжя

Запорізькі медики отримають від Фонду Вадима Новинського сучасне устаткування вартістю 15 млн гривень.

Для медичних закладів закуплені, зокрема, апарат ШВЛ, три операційні столи, дві радіографічні цифрові системи, дві портативні ультразвукові системи, три інкубатори для новонароджених, монітори пацієнта тощо.

– Для порятунку життя людей Міжнародний благодійний фонд «МБФ на честь Покрови Пресвятої Богородиці» передав сучасне обладнання. Зараз ми доставимо його до різних медичних закладів міста, щоб робота наших лікарень стала ще ефективнішою, – зазначив секретар Запорізької міської ради Анатолій КУРТЄВ. – Така історія друзі. Поки росія робить усе, на що вона здатна – бомбить і вбиває, ми – українці, об’єднуємося задля миру і життя людей! Слава Україні!

Загалом бізнеси Групи та Фонд Вадима Новинського від початку збройної агресії РФ направили на гуманітарні проєкти та підтримку країни в умовах війни понад 120 млн грн. Допомога спрямовувалася на закупівлю медикаментів, медобладнання й харчових продуктів для мешканців міст, що перебувають у зоні інтенсивних бойових дій, організацію евакуаційних колон, розселення та підтримку тимчасово переміщених осіб тощо.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.