Стоп коронавірус 28.10.2021 Читати 6 хв

Фонд Ріната Ахметова та Запоріжсталь передали ШВЛ медикам Запоріжжя

Медики Запоріжжя отримали 11 сучасних апаратів штучної вентиляції легень від Фонду Ріната Ахметова й комбінату Запоріжсталь Групи Метінвест. Сучасне медичне обладнання поставили до обласної інфекційної клінічної лікарні, а також міських лікарень № 1, 2, 7, 9 і лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги.

– З початку пандемії Фонд Ріната Ахметова об'єднав зусилля бізнесу щодо порятунку людських життів по всій Україні. Ми в постійному контакті з медиками, тому розуміємо потреби лікарень і надаємо своєчасну допомогу медичним закладам. Це наш внесок у боротьбу з пандемією, у боротьбу за людські життя», – розповів генеральний директор Запоріжсталі Олександр МИРОНЕНКО.

Зазначимо, коли Україна зіткнулася з пандемією COVID-19, Рінат Ахметов першим прийшов на допомогу. На боротьбу з коронавірусом було виділено близько 500 мільйонів гривень у рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні» – частини програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». Це найсистемніша та наймасштабніша приватна ініціатива, спрямована на допомогу державним медустановам у боротьбі з коронавірусною хворобою. 

У найкоротші терміни опорні лікарні в усій країні отримали 216 апаратів ШВЛ, понад 300 тисяч експрес-тестів, понад 200 тисяч засобів індивідуального захисту й витратних матеріалів, 155 кисневих концентраторів. Усього допомогу Фонду отримали понад 500 медустанов у всій країні. Масштаби допомоги є безпрецедентними, а проєкт «Боротьба з COVID-19 в Україні» підвищив рівень якості надання медпослуг у країні.

Нагадаємо, у квітні 2021 року в Запорізькій обласній інфекційній клінічній лікарні ввели в експлуатацію сучасну кисневу станцію, будівництво якої профінансував комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест за підтримки Фонду Ріната Ахметова.