Важлива новина 10.03.2022 Читати 5 хв

Фахівці підтримують роботу агрегатів на Запоріжсталі

Комбінат «Запоріжсталь» у зв’язку з військовими діями вимушено перевів обладнання в режим гарячої консервації, але для підтримки роботи агрегатів і комунікацій щодня на зміну заступають герої виробничого фронту.

Серед них – колектив теплоелектроцентралі. Для забезпечення електроенергією виробничих цехів комбінату продовжують працювати котлоагрегати.

Щодобово у зміні працює приблизно двадцять осіб – старший машиніст котельного обладнання, машиністи котлів, старший машиніст турбінного відділення, машиніст парових турбін, машиніст-обхідник з турбінного обладнання, апаратник хімводоочищення й апаратник гасіння вапна.

Фахівці стежать за безперебійною роботою котлів, турбогенератора, живильного й допоміжного обладнання. Серед героїв трудових буднів  апаратник гасіння вапна Олександр Журавльов та апаратник водопідготовки Світлана Стогній. Вони відповідають за фільтрацію води для агрегатів.

Машиністи котлів Сергій Аксехін, Олександр Воробйов і старший машиніст котельного обладнання Андрій Карпенко контролюють процес виробництва пари для турбогенератора й турбокомпресорних агрегатів. Всі вони – грамотні та універсальні фахівці.

Ми працюємо сьогодні, у воєнний час, щоб зберегти те, що ретельно творило не одне покоління металургів. Комбінат, як живий організм, потребує підтримки. Завдяки нашій самовідданій праці в цей нелегкий час він зможе швидко відновити виробництво,щойно настане мир на нашій землі. Дякую всім працівникам, які здійснюють трудові подвиги. Ви працюєте заради майбутнього. Віримо в Україну! 

— Дмитро КУДРЯВЦЕВ, начальник цеху.

Злагоджено працюють електромонтер з ремонту й обслуговування обладнання турбінного цеху Сергій Самусєв, машиніст турбокомпресорних установок Андрій Корнієнко та машиніст парових турбін Андрій Юрчук.

Кожен із них на своєму місці підтримує роботу агрегатів – виконують перемикання турбогенератора, стежать за роботою живильних насосів. Працюють у зміні також електромонтери – Владислав Астраханцев, Денис Киричек, Антон Заліський, оператори котельні Максим Єремка та Юрій Тафров, слюсарі-обхідники Валерій Шумілов, Сергій Станіславчук, слюсарі Юрій Кірєєв, Андрій Губрак, Олексій Данилов, електрогазозварник Олександр Прихидько й інші.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.