КСВ 15.09.2016 Читати 4 хв

У Кривому Розі буде ще одна тепла школа

Північний ГЗК замінив частину вікон у загальноосвітній школі №37. Проект ініціював педагогічний колектив у рамках програми Метінвесту «Місто – нашими руками».  

Сучасні вікна встановили в їдальні, спальній кімнаті першокласників, кабінетах хімії та біології, учительській та в коридорах першого поверху. «Тепла та затишна школа – мрія нашого колективу. Це одна із найстаріших шкіл у Кривому Розі. Тут навчаються хлопці із навколишніх сіл. На заняття дістаються електричками і по годині чекають на початок уроків.

Ще один подарунок від ПівнГЗК – електрична пічка з об'ємною духовкою. Тепер наші діти забезпечені комфортними умовами та гарячими обідами, а це їхнє здоров'я та гарна успішність», - зазначила директор Світлана Пивовар. Павло Тимошенко, генеральний директор Північного ГЗК: – Для Північного комбінату та компанії Метінвест створення комфортних умов проживання криворіжників завжди залишаються у пріоритеті. Тільки цього року на ці цілі криворізькі ГЗК виділили понад 30 млн. гривень, з них близько 1,5 млн. гривень на розвиток системи освіти.

Зокрема, Північний ГЗК встановив сучасні вікна у школі №37, створив комп'ютерний клас у Саксаганському ліцеї №35, кіношколу у Тернівському районі, збудував кілька спортивних та ігрових майданчиків. Турбота про виховання підростаючого покоління сьогодні – наше гармонійне та здорове суспільство завтра.