Важлива новина 23.03.2022 Читати 5 хв

Енвер Цкітішвілі: фахівці Азовсталі зробили все, щоб не допустити техногенних аварій

Спеціалісти металургійних комбінатів у Маріуполі зробили все необхідне, щоб не допустити техногенних аварій на підприємствах Групи Метінвест. Консервація коксового та доменного  виробництва МК «Азовсталь» відбувалася протягом 5-6 діб. Про це розповів генеральний директор меткомбінату «Азовсталь» Енвер Цкітішвілі під час спілкування з журналістами телеканалу «Україна 24».

«Ми зупиняли коксові батареї приблизно п’ять діб. Відрізали їх від газу, чим повністю забезпечили газову безпеку для жителів міста, – розповів Енвер ЦКІТІШВІЛІ. – Ми залили коксові камери рідким склом та знизили температуру».

Аналогічний процес відбувався в доменному цеху. За словами генерального директора Азовсталі, печі також відрізані від газу, охолоджені та зупинені.

Енвер Цкітішвілі підкреслив, що працівники щодня готувалися до будь-яких кризових та аварійних ситуацій, мали чіткий алгоритм дій із перших годин початку нападу Росії на Україну.

«В ті дні всі розуміли – не можна допустити техногенних аварій, ми не могли підвести маріупольців, – підкреслив Енвер ЦКІТІШВІЛІ. – Один працював за п’ятьох,  під обстрілами, не шкодуючи себе, щоб не допустити викиду газів. Наші фахівці зробили все так, як треба за всіма технологічними параметрами».

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.