Техніка 06.08.2021 Читати 3 хв

На Азовсталі відремонтували електромостовий кран

У конвертерному цеху меткомбінату Азовсталь Групи Метінвест після капітального ремонту ввели в роботу оновлений електромостовий кран № 38. Інвестиції в ремонт – 42 млн гривень.

На Азовсталі роботи з капітального ремонту електромостового крана № 38 вантажопідйомністю 475 тонн розпочали восени минулого року та проводили в кілька етапів. Зусиллями підрядних організацій повністю оновили два електроприміщення контейнерного типу з електрообладнанням на базі Siemens, замінили кабельно-провідникову продукцію, а також систему управління краном.

- На кран встановлені більш потужні приводи, що дозволило підвищити коефіцієнт надійності електрообладнання практично вдвічі. Оновлений електромостовий кран № 38 введений у роботу та виконує покладені на нього функції – доставляти сталерозливні ковші з металом між виробничим обладнанням у прольоті машини безперервного лиття заготовок № 6, – зазначив провідний інженер з реконструкції конвертерного цеху Азовсталі Олександр Дегтяренко.

Також під час ремонту подбали про комфорт машиністів крана. В кабіні провели заміну всього обладнання, а для комфортної роботи в будь-яку пору року встановили більш потужний кондиціонер.

- Стан промислового обладнання меткомбінату знаходиться під пильним контролем – проводиться регулярна діагностика всіх виробничих вузлів, планові й капітальні ремонти. До того ж особлива увага приділяється створенню безпечних і комфортних умов роботи для співробітників, – повідомив директор з інжинірингу комбінату Сергій Андрійченко.