Екологія 23.12.2020 Читати 5 хв

Екостежка привела до туристичного намету – приз за перемогу в конкурсі

Названо переможців конкурсу «Екостежка моєї сім'ї» від громадської спілки «Зелений центр Метінвест». 32 школярі розповіли про улюблене місце відпочинку на природі та намалювали карту, якою можна до нього дістатися. Автори п'яти найкращих робіт, за оцінками журі, вже отримали призи.

Конкурс «Екостежка моєї сім'ї» реалізується громадською спілкою «Зелений центр Метінвест» у межах екологічної освітньої програми «Зелений паросток» спільно з комунальною установою «Міський центр позашкільної роботи за місцем проживання» департаменту освіти Маріупольської міської ради. Школярі надсилали заявки з фотографією власноруч намальованої карти сімейної екостежки з маршрутом до місця відпочинку, яке може бути екологічним місцем-магнітом. При цьому на карті учасники відзначили тварин, комах, лікарські трави й водоймища, які зустрічаються в цій місцевості. Крім карти діти написали історію сім'ї, пов'язану з цим місцем.

Компетентне журі розглянуло 32 заявки, подані від вихованців 13 навчальних закладів Маріуполя. Експерти оцінили творчий підхід конкурсантів та їх знання властивостей лікувальних трав, видів тварин і комах, а також особливостей місцевості улюбленого місця відпочинку родини. При підбитті підсумків конкурсу врахували й додаткові бали за розміщення фото своєї екостежки в соціальних мережах Інстаграм чи Фейсбук.

За результатами оцінок п'ять авторів найкращих робіт отримали подарунки від громадської спілки «Зелений центр Метінвест». За зайняте четверте та п'яте місця фотоальбоми виграли Кіра Веретнова (БПШ № 44) і Павло Мельник (НВК № 14). За третє – отримала сумку для пікніка Поліна Михайлова (БПШ № 44), друге місце та рюкзак для походів – в Андрія Михайлюка (ЗОШ № 46). А переможницею стала Марія Потапова (ЗОШ № 24), яка тепер зможе подорожувати зі своїм власним наметом.

«У конкурсі брали участь талановиті діти з дружних згуртованих сімей. Оцінювати роботи було дуже складно. Всі, однозначно, варті перемоги. Дякуємо учасникам за те, що поділилися з нами своїми сімейними історіями та розповіли про мальовничі куточки не лише нашого міста й області, а навіть країни. Слідкуйте за сторінками «Зеленого паростка» в соціальних мережах і будемо раді знову бачити вас серед учасників наших конкурсів», – наголосила координаторка громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Вікторія КОШМАНОВА.