Екологія 20.07.2021 Читати 3 хв

Екологічні рішення на Азовсталі

У конвертерному цеху меткомбінату Азовсталь Групи Метінвест в активній фазі підготовчий етап реконструкції газоочисток конвертерів №№ 1 і 2. Проектні рішення розробила компанія Primetals Technologies Austria GmbH. Після завершення реконструкції та встановлення нового обладнання неорганізовані викиди над конвертерним відділенням будуть локалізовані.

Розроблений Primetals Technologies Austria GmbH проект реконструкції передбачає перехід з мокрої системи газоочистки на суху, установку спеціальних укриттів «догхаузів» для локалізації неорганізованих викидів в процесі заливки чавуну і завалювання брухту з подальшим їх очищенням в рукавному фільтрі.

Генеральним підрядником виступає Метінвест Інжиніринг. На сьогоднішній день за проектом йде реконструкція естакади енергоресурсів і монтаж металоконструкцій. Виконано роботи з бетонування фундаментів естакади, частково змонтовані самі ферми нової естакади і трубопроводи. Ведется закупівля основного обладнання для газоочисток.

Ми розуміємо, що життя стрімко змінюється, і будуючи ці газоочистки, Група Метінвест дивиться вперед на десятки років. Той, хто швидше реалізує прогресивні проекти, той в результаті і утримає свої позиції на світовому ринку чорної металургії.

— Енвер ЦКІТІШВІЛІ, генеральний директор Азовсталі.