Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 15.12.2015 Читати 4 хв

Добрі чарівники працюють на Азовсталі

Малята дитячого садка №126 на Комсомольському бульварі 40 називають працівників МК «Азовсталь» добрими чарівниками. У рамках проекту «Десант добрих справ» команда четвертої бригади рельсобалочного цеху на чолі з бригадиром Олегом Сімшаг допомогла установі підготувати зручний, барвистий майданчик для прогулянок дітлахів – прокатники взялися відремонтувати один із ігрових павільйонів.

12 жовтня стартували роботи і за півтора місяці дитячий майданчик змінився до невпізнання. Металурги поміняли дах над павільйоном, виклали пішохідні доріжки, завезли пісок, зробили і встановили нові лавки та пісочницю. Родзинкою став малюнок на внутрішній стіні павільйону.

У ньому свою майстерність художника реалізував керманич металу В'ячеслав Лазаренко. Прокатники працювали у свої вихідні, приходили перед роботою. А бригадир Сергій Скорбулатов і правилщик металу Віктор Кугаєвський поступилися навіть частиною своєї планової відпустки для того, щоб допомогти дітлахам та своїй команді.

На сьогоднішній день усі роботи на ділянці завершено. На черзі – ще 4 добрі справи, тому що всього у конкурсі бере участь п'ять команд азовстальців. На те, щоби реалізувати задум, кожному «десанту» виділяють по 20 тисяч гривень. А на переможця чекає грошовий приз, який за умовами конкурсу, команда витратить на ще одну добру справу.