Гуманітарна допомога 17.04.2022 Читати 2 хв

До Кривого Рогу надійшла друга партія медикаментів від Групи Метінвест та Фонду Ріната Ахметова

Благодійна гуманітарна допомога призначена для розподілу між криворізькими лікарнями, які на теперішній час мають статус шпиталів. Понад 50 найменувань і 35 тисяч упаковок ліків, медичних виробів та інструментів передали Група Метінвест і Фонд Ріната Ахметова Кривому Рогу.

«Як і обіцяли, ми продовжуємо доставляти гуманітарні вантажі з ліками до міста. Переважно це знеболювальні, кровоспинні, антибактеріальні та антисептичні препарати, інфузійні розчини, шприци, катетери й системи для їх вливання, шовний хірургічний матеріал. Саме те, що найбільш потрібно в лікуванні хворих і поранених, які потребують хірургічного втручання. Необхідний перелік був визначений нами у співпраці з управлінням охорони здоров’я Кривого Рогу», – зазначив Олександр ГЕРАСИМЧУК, генеральний директор Інгулецького ГЗК Групи Метінвест.

Вантаж був сформований у Центрі гуманітарної місії в Запоріжжі,  транспортований до Кривого Рогу та переданий комунальному підприємству «Фармація». Саме це підприємство, за завданням очільника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула, координує роботи зі створення міського резерву ліків.

Нагадаємо, що перша партія допомоги криворізьким шпиталям надійшла 2 квітня. Тоді понад 200 тисяч упаковок медпрепаратів і медвиробів поповнили резервний запас міста. Паралельно подібні вантажі від Метінвесту та Фонду Ріната Ахметова отримують і в інших містах України, зокрема Запоріжжі, Авдіївці, Покровську, Мирнограді та Кам’янському.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.