Важлива новина 18.03.2022 Читати 4 хв

Дмитро Липпа: Каметсталь працює на всіх фронтах – економічному та гуманітарному

Дмитро Липпа, генеральний директор Каметсталі Групи Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського, розповів про ситуацію на підприємстві та на гуманітарному фронті.

– Підприємство Каметсталь працює – щоб платити зарплати та податки. Кам’янське наразі – тилове місто, перед нами Дніпро й Запоріжжя. 

До нас учора й сьогодні почали прибувати переселенці з окупованого Маріуполя. Ми їх селимо на базах відпочинку та профілакторіях – облаштували там велику кількість місць. Також ми отримали багато гуманітарної допомоги: її будемо розподіляти між переселенцями й відправляти далі, туди, де вона потрібна. Ми співпрацюємо з Фондом Ріната Ахметова та локальними підприємствами.  Також у нас є волонтерський штаб – молодіжна організація Каметсталі, де самі збираємо речі. Наразі зібрали вже пів тонни допомоги, яку готові надавати тим, кому вона потрібна. Зараз уся Україна – це тил, який працює на те, щоб на фронті були всім забезпечені, а люди, які потребують допомоги, могли її отримати, – зазначив Дмитро ЛИППА.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.