Волонтерство 11.05.2022 Читати 4 хв

Для українців немає нічого неможливого

Автор цього життєствердного вислову – волонтер Метінвесту з Інгулецького ГЗК Олександр Шишка. І разом з командою однодумців хлопець щодня підтверджує своє переконання корисними справами.

Олександр ШИШКА

Олександр Шишка у лавах волонтерів нещодавно. Та це аж ніяк не применшує його досвіду. Ба більше, хлопець допомагає людям на рівні з досвідченими активістами. Тож зараз йому є що розповісти. 

Початок волонтерської діяльності

У перші дні війни побачив оголошення про те, що збирають допомогу в місцевому ПК. Я приніс туди кілька пакетів з речами й запитав, чим ще можу бути корисним. З цього моменту почалось моє волонтерство.

Волонтерство зараз

Я допомагаю розвантажувати та сортувати гуманітарну допомогу, займаюсь організацією її постачання. Також працюю з біженцями. Якщо вони потребують одягу чи певних речей, я намагаюсь для них якнайшвидше все знайти й підібрати. 

Завдання з зірочкою

Іноді буває непросто щось відшукати, доставити на блокпости. Часом дуже багато поїздок, багато завдань. Траплялось, що складно було знайти розгрузки, якісь побутові речі, дитячу коляску. У нас класна команда, всі одне одному допомагають. Знадобились продукти – містяни принесли, хто що може. Хтось зібрав продуктовий набір, хтось одразу ж його відвіз. Були потрібні дитячі речі – на допомогу прийшов завідувач магазину одягу. А жінки взялись шити розгрузки, щойно виникла така потреба. Для українців немає нічого неможливого, нам навіть Бог допомагає.


Про людей

За ці два місяці у мене з’явилось багато нових друзів і знайомих: військові та цивільні, поліція, директори, сільські голови. Нас об’єднує одна справа, і нас дуже багато. Це круто!

Чим є волонтерство для волонтера?

Я завжди хотів допомагати, тож не просто так обрав саме цей шлях. Коли вдається зробити щось корисне для наших людей, для переселенців чи захисників, я відчуваю, що знаходжусь на своєму місці.

Про перемогу

Найперше після перемоги – відсвяткувати! А далі продовжу допомагати, адже після війни треба буде підтримувати постраждалих, відбудовувати міста. Думаю, ще багато роботи.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.