Кар'єра 21.12.2021 Читати 5 хв

Для працівників підприємств Метінвесту в Маріуполі розширено ІСП

Група Метінвест рухається шляхом уніфікації пропонованих опцій індивідуального соціального пакета (ІСП) на всіх підприємствах. Сезон ІСП «Мій вибір», що завершується, став найтривалішим. Він тривав 15 місяців, щоб співробітники, які через локдауни на початку року не встигли використати обрані опції, змогли це зробити. З першого січня на маріупольських підприємствах компанії стартує новий сезон соціальної програми з низкою змін у категоріях опцій.

У програмі «Мій вибір» кожен співробітник маріупольських підприємств Групи Метінвест має незмінні 100 балів і, в середньому 40 опцій на вибір за шістьма категоріями: «Здоров'я», «Відпустки та вихідні», «Навчання та розвиток», «Розваги та відпочинок», «Для сім'ї», «Проїзд та транспорт». Співробітник складає свій індивідуальний соціальний пакет залежно від віку, сімейного стану, захоплень та потреб, а через рік може наповнити свій ІСП іншими благами.

На меткомбінаті імені Ілліча шостий рік поспіль реалізується корпоративна програма індивідуальний соціальний пакет «Мій вибір». З кожним новим сезоном вона доповнюється та коригується відповідно до переваг наших співробітників. Формується найрізноманітніший набір опцій. У майбутньому сезоні корпоративної програми на вибір запропоновані як перевірені практикою блага, так і новинки.

— Олена КОНДАЛОВА, в. о. директора з персоналу та соціальних питань ММК імені Ілліча Групи Метінвест.

У сезоні 2021 найпопулярнішими опціями ІСП «Мій вибір» стали добровільне медичне страхування, поповнення мобільного рахунку та надання знижки на проїзний квиток у громадському транспорті. Вони залишились у переліку. Незмінно увійшли до ІСП сертифікати у сімейні, підліткові та дитячі розважальні центри, оплата навчання в автошколі, а дітей співробітників – у школі англійської мови, компенсація проїзду у відпустці, заняття спортом для працівників та їхніх сімей. До наявних опцій у категорії «Розваги та відпочинок» додалися відвідування «Парку дикої природи», сімейна путівка для двох на закордонний відпочинок та додаткова путівка за кордон для однієї дитини віком до 12 років.

У програмі «Мій вибір» сезону 2022 деталізована градація цінності благ. Вона становила від 5 до 70 балів. За найбільш затребуваною опцією щомісячною оплатою підприємством вартості послуг мобільного зв'язку збільшилася сума місячного поповнення до 100 грн/міс. Цикл дії опцій нового сезону ІСП розпочнеться з 1 січня 2022 року та триватиме до 31 грудня 2022 року.

Корпоративна соціальна програма визнана та оцінена не лише серед співробітників, індивідуальний соціальний пакет «Мій вибір» вважається одним із найкращих в Україні. Це підтвердили експерти HR Pro Awards 2021. Програма стала переможцем у номінації із найбільшою конкуренцією «Винагорода та визнання». Ця перемога показала, що на сьогодні соцпакет Групи Метінвест – найпривабливіший із усіх, які пропонують роботодавці в Україні. У 2021 році він надавав понад 60 тисяч співробітників 13 підприємств Групи Метінвест.

— Іван ГОЛТВЕНКО, директор з персоналу та адміністрації меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест. 

З 1 січня у програмі індивідуального соціального пакету «Мій вибір» братимуть участь уже 16 підприємств Групи Метінвест – свої опції наступного року сьогодні вперше обирають співробітники «Метінвест-СМЦ» та «Метінвест Бізнес Сервісу».